תל אביב: צעיר חשוד שאנס עובדת זרה

נתין זר בן 23 נעצר אתמול בחשד שאנס עובדת מהפיליפינים, בת 38, לפני כשלושה שבועות. היא התלוננה שגרר אותה לחניון בדרום העיר, שם הכה אותה באגרופיו עד ששבר את שיניה - ואז אנס אותה. במהלך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

המשטרה עצרה אתמול נתין זר בן 23 בחשד שאנס באכזריות עובדת זרה בדרום תל אביב. הצעיר תקף את האישה מהפיליפינים לפני כשלושה שבועות, אולם נתפס רק אתמול לאחר חקירה ממושכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

העובדת הזרה בת ה-38 התלוננה בפני שוטרי תחנת משטרת "שרת" שבתל אביב, כי הותקפה בעת שצעדה ברחוב. לדבריה, החשוד בתקיפתה גרר אותה בכוח לעבר חניון ברחוב וולפסון, שם הכה אותה בחוזקה ואז אנס אותה. מסימני האלימות שנמצאו על גופה עולה כי הצעיר הלם בפניה של האישה באגרופיו, עד ששבר את שיניה.

שוטרי משטרת תל אביב פתחו מיד עם קבלת תלונתה של העובדת בסריקת האזור בכדי לאתר את החשוד במעשה, אולם הוא הספיק להימלט מהמקום.

בדיקות די.אן.איי הובילו לחשוד

אתמול, לאחר מספר שבועות שבמהלכם אספו ראיות, הצליחו השוטרים לאתר את החשוד בתקיפה ברחוב הסמוך לתחנה המרכזית החדשה בעיר, ועצרו אותו במקום. במהשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בפני שופט בית משפט השלום בתל אביב.

רב פקד אסף אלמוג, ראש לשכת חקירות מרחב יפתח, אמר כי מעצר החשוד היה מאוד לא פשוט. "אלה אנשים בלי טלפונים סולרים וכתובת קבועה. מבדיקות די אן איי שביצענו על ממצאים מהזירה עלה שמו של החשוד. ראינו שהוא כבר ביצע בעבר עבירת מין ביוני 2012 ברחובות, אך כשהתחלנו לחפש אותו הוא הוריד פרופיל ונעלם מאזור תל אביב. כשחזר בימים האחרונים וקיבלנו אינדיקציה לכך - איתרנו אותו וביצענו את המעצר".