טרגדיה בת"א: תינוק נמצא מת בדירה

פראמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו הבוקר לבית ברחוב וולפסון שבדרום העיר, ניסו לבצע בתינוק פעולות החייאה נמרצות - אך נאלצו לקבוע את מותו בזירה. מחקירה ראשונית עולה כי לפנות בוקר ניתן לתינוק בקבוק מזון, ושעות ספורות לאחר מכן - הוא נמצא ללא רוח חיים

תינוק נמצא מת בדירה בת"א. ארכיון (רויטרס)

תינוק בן חמישה חודשים נמצא הבוקר בדירה ברחוב וולפסון שבדרום העיר כשהוא ללא רוח חיים. המטפלת, שבביתה שהה, נעצרה לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 09:00 התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום על האירוע. למקום חשו פראמדיקים, שניסו לבצע בתינוק פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו בזירה.

שוטרי תחנת מרחב יפתח שהגיעו גם הם למקום, פתחו בחקירת האירוע, שממנה עולה כי סמוך לשעה 03:00 נתנה המטפלת לתינוק בקבוק המכיל מזון, ובבוקר מצאה אותו כשהוא ללא רוח חיים. היא עוכבה לחקירה.

חשד: דרך על ראש אחיינו, בן שנתיים, וטפטף עליו שעווה חמה

גבר בשנות ה-30 לחייו, שככל הנראה לוקה בשכלו, נעצר בחשד שדרך על ראש אחיינו בן השנתיים, וטפטף עליו שעווה חמה. אמש, סמוך לשעה 21:00, התקבלה במוקד המשטרה תלונה על התעללות בתינוק במושב ברכיה שבחבל לכיש. השוטרים וכוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום מצאו את הפעוט כשהוא בהכרה וסובל מכוויה קשה באזנו.

התינוק פונה לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא במצב קל, אך סובל מדימום פנימי במוחו. דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו פעוט בן שנתיים אשר סובל מחבלה חמורה בראשו".

נסיבות המקרה עדיין לא ברורות אך מחקירה ראשונית עולה כי סב המשפחה גילה כי דודו של התינוק דרך על ראשו וטפטף שעווה חמה לאוזנו. כוחות המשטרה מתחנת קריית מלאכי עצרו את הגבר החשוד ועיכבו אותו לחקירה.