חשד: דרך על ראש אחיינו בן השנתיים וטפטף עליו שעווה חמה

תינוק בן שנתיים סובל מדימום במוחו לאחר שדודו דרך עליו ושפך על גופו שעווה לוהטת. סבו של התינוק, שגילה את המחזה הקשה, הזעיק את המשטרה ואת כוחות ההצלה לבית המשפחה

דרך על ראש פעוט וטפטף עליו שעווה, אילוסט (חדשות 2)

חשד להתעללות בפעוט: גבר בשנות ה-30 לחייו דרך על ראש אחיינו בן השנתיים, וטפטף עליו שעווה חמה. החשוד, ככל הנראה לוקה בשכלו, נעצר ונלקח לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 21:00 התקבלה במשטרה תלונה על התעללות בתינוק במושב ברכיה שבחבל לכיש. השוטרים וכוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום מצאו את הפעוט כשהוא בהכרה וסובל מכוויה קשה באזנו.

התינוק פונה לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא במצב קל, אך סובל מדימום פנימי במוחו. דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו פעוט בן שנתיים אשר סובל מחבלה חמורה בראשו".

נסיבות המקרה עדיין לא ברורות אך מחקירה ראשונית עולה כי סב המשפחה גילה כי דודו של התינוק דרך על ראשו וטפטף שעווה חמה לאוזנו. כוחות המשטרה מתחנת קריית מלאכי עצרו את הגבר החשוד ועיכבו אותו לחקירה.

באירוע אחר בדרום הארץ, גבר כבן 30 נפצע באורח קשה בפלג גופו העליון לאחר שנדקר סמוך למסעדה בחוף לידו באשדוד. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא מחוסר הכרה, מורדם ומונשם. משטרת לכיש פתחה בחקירת נסיבות המקרה.