דרור אלפרון ואחיו שוחררו ממעצר

יממה לאחר שנעצרו בחשד לתקיפת שוטרים במהלך חיפוש - שחרר הבוקר בית המשפט את דרור אלפרון ואחיו ממעצר. עורך דינם של אחד מהם, שטען כי מצלמה שהייתה במקום ותיעדה את המתרחש נלקחה על ידי המשטרה, האשים: "המשטרה היא האחראית לתקיפה"

יממה לאחר שנעצרו על ידי המשטרה במהלך חיפוש שגרתי בביתם - הורה היום בית המשפט לשחרר את דרור אלפרון ואחיו ללא תנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש אתמול בשעות הבוקר, אז הגיעו שוטרים מימ"ר תל אביב לדירת השניים עם צו חיפוש. במקום התפתחה קטטה שבעקבותיה נעצרו האחים בחשד לתקיפת שוטרים. יחד איתם נעצר גם מכרם המשותף דניאל גדידיאן.

סנגורו של אחד האחים, עו"ד אילן אזולאי דחה את הטענות וטען כי השוטרים אלה שתקפו את מרשו ואחיו. לדבריו בדירה היתה מצלמה שתיעדה את שאירע אך היא נלקחה על ידי השוטרים, מה שמהווה להגדרתו "העלמת ראיות".

הבוקר כאמור קיבל שופט בית המשפט השלום בתל אביב את טענותיהם של השניים ושחררם לביתם, ללא תנאים מגבילים. "השופט תמך בעמדה שלנו שהמשטרה לכאורה העלימה ראיות והיתה אחראית לתקיפה", אמר היום עו"ד אזולאי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"הראיות מדברות לכל היותר על דחיפה"

השופט שמאי בקר קבע בהחלטתו כי "החשודים נהגו לכאורה שלא כדין, ובצורה בוטה ולא מנומסת עד כדי הכשלתם בפלילים, ובצדק, אולם מכאן ועד לצורך בהמשך מעצרם, ארוכה הדרך, ולדעתי אין צורך או עילה חוקית ללכת בה".

עוד נכתב בהחלטת שחרור השלושה ממעצר כי "אף - שוטר לא נפגע חלילה באותו אירוע, ולא נפלה ולו שערה אחת מראשי השוטרים, תודה לאל. גם אין טענה כי מי מהנאשמים תקף באגרופים את מי מהשוטרים, והראיות מדברות, לכל היותר, על דחיפה".

עו"ד אילן אזולאי (חדשות 2)

דרור, בנו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל לפני קרוב ל-5 שנים, מכיר היטב גם הוא את עולם הפשע. בשנים האחרונות הוא נעצר לעיתים תכופות בגלל מקרים שונים. רק חודשים ספורים לפני כן סיים לרצות עונש מאסר לאחר שהורשע בסחיטה באיומים במסגרת הסדר טיעון וכתב אישום מתוקן. הוא הודה כי סחט באיומים בעלי עסקים וריצה מספר שנות מאסר בגין האישומים שיוחסו לו בכתב האישום.