חשד לרצח באשקלון: גבר ירה למוות במטפלת של אמו

לפראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לדירה ברחוב סיני שבעיר לא נותר אלא לקבוע את מותה של הקורבן. החשוד במעשה, מאבטח במקצועו בשנות ה-50 לחייו, הטוען כי התקשר למשטרה דקות לפני הירי - הסגיר את עצמו לידי השוטרים

זירת הרצח, אשקלון (חדשות 2)

אישה בת 35 נורתה הערב למוות בדירה ברחוב סיני שבעיר. עדי ראייה שעברו סמוך לזירה באותה העת ושמעו את קולות הירי הזעיקו את כוחות ההצלה שחשו למקום - אך נאלצו לקבוע את מותה במקום. החשוד במעשה, מאבטח בשנות ה-50 לחייו - הסגיר עצמו למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 22:00, אז התקבל דיווח במוקדי ההצלה על קולות ירי שעלו מן הדירה. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום כשהם מלווים בכוחות משטרה גדולים גילו את האישה, כשהיא ירויה בראשה ושותתת דם - החלו לבצע בה פעולות החייאה נמרצות שבסופן נקבע מותה.

זמן קצר לאחר האירוע, הסגיר את עצמו החשוד במעשה לידיהם של השוטרים, ומחקירה ראשונית עולה כי דקות לפני ביצוע המעשה - התקשר החשוד למוקד המשטרה והודיע על כוונתו לרצוח את מי שלדברי המשטרה הייתה המטפלת של אמו הקשישה.

לפני כשבוע: מאבטח ירה באשתו לעיני בתם

זירת החיסול ברחובות (חדשות 2)

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך בתשעה ימים את מעצרו של גבר, מאבטח במקצועו, החשוד ברצח אשתו לפני כשבוע במכוניתם. במהלך הדיון טען החשוד כי מדובר בתאונה שנגרמה כתוצאה מפליטת כדור ולא ברצח. פרקליטו, עורך הדין אבי חימי, אמר כי לטענת מרשו, בתם , בת 14, לא הייתה עדה לירי במכונית.

הבעל, בן 52, מאבטח בבית ספר הנושא אקדח ברישיון, הוא שצילצל להזעיק את המשטרה לאחר התקרית. כוחות הצלה רבים הגיעו לזירה שם מצאו את אישתו, בת 50, כשהיא ללא רוח חיים עם פצעי ירי בראשה. הבעל נעצר זמן קצר לאחר מכן בחשד לביצוע הרצח.