דרור אלפרון שוחרר מהכלא - ונעצר

העבריין דרור אלפרון, שוחרר מהכלא רק לאחרונה, והבוקר כבר נעצר שוב יחד עם אחיו בחשד שתקף שוטרים בעת שערכו חיפוש בביתו. אמם של השניים: "פושעים רבים מסתובבים בחוץ והמשטרה ממשיכה להיטפל לבנים שלי"

העבריין דרור אלפרון, בן למשפחת הפשע המוכרת ששוחרר לאחרונה מהכלא נעצר הבוקר שוב, והפעם בחשד לתקיפת שוטרים במהלך חיפוש בביתו. יחד עם דרור אלפרון ששוחרר לפני כחודשיים, נעצר גם אחיו שהיה בדירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרים מימ"ר תל אביב הגיעו לדירתם של האחים בהרצליה עם צו חיפוש, וכשהחלו לסרוק את המקום התפתח עימות עם שני האחים. הם נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים ויחד עמם נעצר אדם נוסף שהיה בדירה, ככל הנראה מאבטח שלהם. הם יובאו לדיון בבית המשפט בהארכת מעצרם.

סנגורם של שני האחים, עו"ד אילן אזולאי, אמר כי הם דוחים את טענות המשטרה ואומרים כי השוטרים הם אלה שנקטו אלימות. "הם סיפרו לי כי השוטרים הגיעו לבית בזמן שהם ישנו וישר דפקו עם פטיש 5 ק"ג על הדלת וניסו לפרוץ אותה. היו כ-12 שוטרים שלא הציגו להם צו חיפוש. בנוסף, לטענת מרשיי אחרי שהם פתחו את הדלת השוטרים התחילו להכות אותם ואמרו לאח שרק לאחרונה השתחרר מהכלא שהם רוצים אותו עצור ולא מתאים להם שהוא חופשי".

הסנגור אמר עוד כי לטענת האחים אלפרון, בתוך הבית יש מצלמה שתיעדה את הכל, אך המשטרה לקחה אותה. "הם מכחישים כל קשר לתקיפה ומדגישים כי המשטרה היא שנהגה בבריונות כלפיהם", אמר עו"ד אזולאי.

אמם של החשודים: "שישחררו אותם כבר הביתה"

אמם של שני האחים אמרה לחדשות 2 באינטרנט: "אני יושבת בבית ובוכה. פושעים רבים מסתובבים בחוץ והמשטרה ממשיכה להיטפל לבנים שלי. אני שמחה שהם לא מצאו שם שום דבר, הם הגיעו לדירה וממה שהבנתי הם אלה שהכו את הילדים שלי".

"אני מתפללת שהם יסיימו את העניינים שלהם וישחררו אותם כבר הביתה", הוסיפה האם. "אני לא מבינה מה הם רוצים מבני, הוא רק השתחרר מהכלא ומאז שיצא הוא מקדיש את עצמו לבית הכנסת וכל יום הולך לשם".

סנגורם של האחים, עו"ד אילן אזולאי (חדשות 2)

דרור אלפרון ריצה עונש מאסר לאחר שהורשע בסחיטה באיומים במסגרת הסדר טיעון וכתב אישום מתוקן. הוא הודה כי סחט באיומים בעלי עסקים וריצה מספר שנות מאסר בגין האישומים שיוחסו לו בכתב האישום.