החשוד ברצח אשתו: "מעולם לא התכוונתי להזיק לה"

בית המשפט האריך בשמונה ימים את מעצרו של תושב ראש העין החשוד שירה למוות ברעייתו בשבוע שעבר בפתח תקווה, לעיני בתם בת ה-14. סנגורו: "הוא איתן בעמדתו וממשיך לטעון כי מדובר בפליטת כדור ולא בירי מכוון"

החשוד ברצח אשתו בדיון בבית המשפט בשבוע ש (חדשות 2)

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך הבוקר בשמונה ימים את מעצרו של תושב ראש העין החשוד ברצח אשתו לפני כשבוע בפתח תקווה - מול עיני בתם בת ה-14. המשטרה טוענת כי נמצאו ראיות נוספות המחזקות את החשד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נציג המשטרה רס"מ דניאל שריקי אמר במהלך הדיון כי מ"אז הבקשה הקודמת נוספו ראיות חמורות, ודי לקרוא את עדת הילדה שנכחה באוטו, החשוד אומר כי פלט את שני הכדורים. די להסתכל בעדות הילדה שמוסרת עדות לבסס הליך של רצח". שריקי הסביר כי "עדיין יש פעולות רבות לבצע, בפרט לנוכח הכחשת החשוד, שמדובר בפליטה. על כן בדיקות המעבדות תופסות חלק ניכר בביסוס הראיות". 

סנגורו של החשוד עו"ד אבי חימי הגיע להסכמה עם נציגי המשטרה על משך הארכת המעצר ואמר: "החשוד עומד על גרסתו שמדובר בתאונה בנשק גם אם יש קושי להסביר כיצד נפלטו שני כדורים. לא כל מה שקשה להסביר הוא שקר, החשוד עומד על גרסתו משתף פעולה וימשיך לשתף פעולה".

עו"ד חימי הוסיף כי "מרשי איתן בעמדתו וממשיך לטעון כי מדובר בפליטת כדור ולא בירי מכוון. הוא אמר לי שאהב את רעייתו ומעולם לא התכוון להזיק לה".

הבעל התקשר למשטרה ודיווח על הירי

כבר ביום שלאחר האירוע, הכחיש הבעל החשוד כי ירה במכוון באשתו ואמר כי קרתה תאונה, כתוצאה מפליטת כדור. עו"ד חימי טען אז, בניגוד לטענת המשטרה, כי בני הזוג ביקשו מבתם לצאת מהרכב בשל הוויכוח שפרץ ביניהם, ככל הנראה בעקבות רצונה של האישה להתגרש מבעלה. במהלך חילופי הדברים, על פי גרסתו של החשוד, נפלט הכדור הקטלני שגרם למותה של האישה. "הירי נגרם בשוגג", הדגיש חימי בבית המשפט. מעצרו של הבעל הוארך אז בתשעה ימים.

החשוד, בן 52 מאבטח בבית ספר הנושא אקדח ברישיון, הוא שצילצל להזעיק את המשטרה לאחר התקרית. כוחות הצלה רבים הגיעו לזירה שם מצאו את אשתו בת ה-50 כשהיא ללא רוח חיים עם פצעי ירי בראשה. הבעל נעצר זמן קצר לאחר מכן בחשד לביצוע הרצח.

בני משפחתם של בני הזוג שהגיעו לדיון אז בבית המשפט בפתח תקווה הביעו תדהמה מוחלטת לנוכח החשדות. "אנחנו המומים לחלוטין", אמרו אחדים מהם שסיפרו על משפחה נורמטיבית ומתפקדת. "בחיים לא חשבנו שדבר כזה יקרה, הוא מעולם לא הרים עליה יד".