לוחם גבעתי נלחם על חייו לאחר קטטה בבר; קושי לאתר חשודים בצילומים האבטחה "בשל צבע עורם"

דלאלם דסלם, לוחם בגבעתי נקלע בחג הפסח לקטטה שפרצה בבר שאליו הגיע עם חבריו. הוא נפצע אנושות בראשו - ומאז הוא מורדם ומונשם. עד כה לא נעצר אף חשוד במעשה ולדברי בני המשפחה, השוטרים טוענים כי הם מתקשים לזהות חשודים בצילומי האבטחה בשל צבע עורם

דלאלם דסלם, חייל בן 20, לוחם בגבעתי, מאושפז מאז ליל הסדר במחלקת טיפול נמרץ, כשסכנה ממשית נשקפת לחייו. הוא הובהל לבית החולים לאחר שעל פי החשד היה מעורב בקטטה בבר - שם ספג מכה חזקה בראשו. המשטרה טרם עצרה חשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר שבוע שדסלם מונשם ומורדם כשהוא מחוסר הכרה בבית החולים בילינסון שבפתח תקווה. בליל הסדר קיבל הלוחם חופשה לרגל החג והצטרף למשפחתו בפתח תקווה.

לאחר הארוחה יצא עם חברים לבר בעיר, ובמקום, כך מעדויותיהם - התפתחה קטטה שבמהלכה ספג מכה בראשו - ונפגע אנושות. דסלם הוא בנה היחיד של אמו, שאינה משה ממיטתו שבמחלקה לטיפול נמרץ במוסד הרפואי, ומתפללת לנס שיגרום לבנה להתעורר.

המשטרה מתקשה לאתר חשודים: "כולם כהי עור"

במחלקה שבה מאושפז דסלם נלחמים הרופאים על חייו, אבל יודעים שהסיכויים אינם גבוהים. "יש סכנה ממשית לחיים שלו", אמר ד"ר איליה קגן, רופא במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים תל השומר.

את אמו מעציבה לא רק העובדה שהוא חסר הכרה כבר שבוע - אלא גם שמשטרת פתח תקווה עדיין לא עצרה אף חשוד. "אם זה לא כישלון, אז מה כן?", תהתה.

"זה קרה במקום ציבורי", אמרה האם בזעזוע. "בן אדם חוטף מכות והמשטרה לא עוצרת אפילו אדם אחד". היא הוסיפה, כי היא "מבקשת מכל האנשים שמאמינים באלוהים שיתפללו למען הבן שלי".

בידי משטרת פתח תקווה תיעוד ממצלמות האבטחה בבר, אך לטענת בני משפחתו של דסלם, נאמר להם כי החוקרים מתקשים לזהות את החשודים בשל צבע עורם הכהה.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "הוקם צוות חקירה מיוחד שהגיע לממצאים, וכעת נערך מצוד אחר חשודים במעשה".