אמה של זהבה צ'קול בבית המשפט: "באתי לראות את הרוצחים מקרוב"

אמה של זהבה צ'קול בת ה-19 שנרצחה במלון בנתניה הגיעה לבית המשפט, שם נערך דיון בהארכת מעצרם של שני החשודים ברצח ובהם הכדורגלן הזר. "חשוב לי ששניהם יעמדו לדין ושאף לא אחד מהם ישוחרר - שניהם אשמים", אמרה בכאב. אתמול הודה חברו של הכדורגלן במעשה

בני משפחתה של זהבה צ'קול בת ה-19, שנרצחה בשבוע שעבר במלון בנתניה, הגיעו בצהריים לבית משפט השלום בכפר סבא, שם נערך הדיון בהארכת מעצרם של שני החשודים ברצח. "באתי לכאן כדי לראות את הרוצחים מקרוב", אמרה בזאוו צ'קול, אמה של זהבה. "חשוב לי ששניהם יעמדו לדין ושאף לא אחד מהם ישוחרר - שניהם אשמים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

האם אמרה לפני הדיון: "זהבה הייתה החיים שלי, אני אם חד הורית והייתי הכל עבורה". בניגוד לחשדות העולים מחקירת המשטרה, אמה של זהבה סיפרה כי הכדורגלן הזר היה בקשר רומנטי עם בתה - ולא חברו.

"מה היא עשתה להם?", שאלה האם. "ככה רצחו אותה, היא פרח. אני רוצה את הבת שלי החייכנית. אני מחכה לה בדלת שתיכנס. אני מבקשת שתעזרו לי".

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של הכדורגלן המשחק בליגת העל ובשמונה ימים את מעצרו של חברו - החשוד המרכזי שהודה אתמול ברצח ושחזר את המעשה.

אמה של צ'קול בביהמ"ש, היום (חדשות 2)

סכסוך כספי הוביל לרצח הצעירה?

במשטרה חשפו אתמול כי הרצח בוצע, ככל הנראה, לאחר שהתפתח סכסוך כספי בין צ'קול לאזרח קונגו, אריציה אקלס-סונגו, חברו של שחקן הכדורגל. אקלס-סונגו הודה במעשה, כשמעורבותו של הספורטאי עדיין לא ברורה.

האזרח הקונגלזי הודה ושחזר את המעשה לעיני החוקרים אתמול בשעות הצהריים, בחדר מלון כרמל, שמחוץ לו נמצאה גופתה של הצעירה. החקירה כמובן נמשכת, ובמרכזה - שאלת מעורבותו של שחקן הכדורגל שנמצא עדיין במעצר.

כבר בסוף השבוע האחרון שחזרו שני החשודים את המעשה בבית המלון, אך אז כל אחד מהם טען שחברו הוא שביצע את הרצח. אתמול, לראשונה, הצליחו חוקרי המשטרה לגבות את הודאתו של אקלס-סונגו. עם זאת, חוקרי המשטרה ממשיכים לחקור גם את שחקן הכדורגל בחשד למעורבות במקרה.