חשד ל"פגע וברח" בהרצליה: קשיש נדרס למוות

קשיש כבן 90 נמצא ללא רוח חיים על כביש ברחוב הרב קוק. לצוות מד"א שהוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו. במשטרה חושדים כי האיש נפגע על ידי רכב שנמלט מהמקום. החשוד בדריסה נעצר בתום סריקות נרחבות. נכדתו: "אני לא מעכלת, הוא פשוט עף לצד השני של הכביש"

חשד לתאונת פגע וברח בהרצליה. גבר כבן 90 נמצא מוטל על הכביש ברחוב הרב קוק בעיר, כשהוא ללא רוח חיים. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו מספר פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתח בסריקות נרחבות והצליחה לעצור את החשוד בדריסה, תושב הרצליה בשנות ה-60 לחייו, שהועבר לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 06:00 התקבל דיווח במוקד מד"א מפי עובר אורח שהבחין באיש והתקשר להזעיק סיוע. "הגענו למקום וניסינו להחיות את האיש באופן מיידי", סיפר דניאל שילה, פרמדיק מד"א לחדשות 2 באינטרנט. "אבל כל שנותר לנו הוא לקבוע את מותו". האלמוני שהעביר את הדיווח סיפר לכוחות בשטח כי שניות ספורות לפני שהבחין בגופתו של ההרוג, ראה כי משאית שנסעה ברחוב פגעה בו ומיד ברחה מהאזור.

כוחות משטרה שהגיעו למקום בעקבות הדיווח, החלו בחקירת המקרה. הצוותים פתחו בסריקות לאיתור נהג הרכב שעל פי החשד פגע באיש וברח מהמקום מבלי לסייע לו ולהזעיק את כוחות ההצלה. כעבור זמן קצר הם הצליחו לאתר את הנהג החשוד ואת המשאית לא רחוק מהמקום שבו אירעה התאונה.

"כרגע האירוע נמצא בתחילת החקירה, אך אנו מגדירים אותו כ'פגע וברח'", ציין רב פקד שאול לוי, ממלא מקום קצין התנועה של מחוז ת"א. "אנו מבקשים ממי שהיה עד ראייה לתאונה לפנות לתחנת גלילות הרצליה".

"הוא נהג לצעוד ברחוב בכל בוקר"

עם הידיעה על דבר מותו של הקשיש, נכדתו הוזעקה למקום התאונה. היא סיפרה כי הוא נהג לבצע פעילות גופנית מדי בוקר ברחובות העיר באופן זהיר ובטוח, אולם הפעם עלה לו הדבר בחייו. "התקשרו אלי מהמשטרה בסביבות 06:40 והודיעו לי שסבא מת. לא ידעתי איך לעכל את זה. הם אמרו שישנה אפשרות שמשאית פגעה וכתוצאה מכך הוא פשוט 'עף' לצד השני של הכביש", שיחזרה הנכדה.

המשאית שעל פי החשד פגעה בקשיש (חדשות 2)

במקרה אחר בנתניה, הולכת רגל בת 80 נפצעה קשה מפגיעת רכב בעת שהלכה ברחוב ז'בוטינסקי בעיר. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים "לניאדו".