הרצח בנתניה: חברו של שחקן הכדורגל הודה במעשה

חקירת הרצח של הצעירה זהבה צ'קול בנתניה הולכת ומתקדמת, והיום מדווחים במשטרה כי חברו של שחקן הכדורגל שנעצר בפרשה הודה ברצח ושחזר אותו. החוקרים מספרים עוד כי הרקע למעשה היה ככל הנראה סכסוך כספי. עם זאת, חלקו של שחקן הכדורגל במקרה טרם התברר, ומחר הוא יובא יחד עם חברו להארכת מעצר נוספת

הרקע לרציחתה של הצעירה זהבה צ'קול בנתניה בשבוע שעבר הולך ומתברר: במשטרה יודעים לספר היום כי הרצח בוצע, ככל הנראה, לאחר שהתפתח סכסוך כספי בין צ'קול לאזרח קונגו, אריציה אקלס-סונגו, חברו של שחקן הכדורגל. אקלס-סונגו הספיק כבר להודות היום במעשה ולשחזר את הרצח - כשמעורבותו של הספורטאי עדיין לא ברורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האזרח הקונגלזי הודה ושחזר את המעשה לעיני החוקרים היום בשעות הצהריים, בחדר מלון כרמל, שמחוץ לו נמצאה גופתה של הצעירה. החקירה כמובן נמשכת, ובמרכזה - שאלת מעורבותו של שחקן הכדורגל שנמצא עדיין במעצר.

כבר בסוף השבוע האחרון שחזרו שני החשודים את המעשה בבית המלון, אך אז כל אחד מהם טען שחברו הוא שביצע את הרצח. היום, לראשונה, הצליחו חוקרי המשטרה לגבות את הודאתו של אקלס-סונגו. עם זאת, חוקרי המשטרה ממשיכים לחקור גם את שחקן הכדורגל בחשד למעורבות במקרה.

לפי שעה השחקן וחברו עדיין מוחזקים במעצר, והם יובאו מחר לדיון נוסף בעניינם בבית משפט השלום בכפר סבא.עורכת הדין קטי צווטקוב, מטעם הסנגוריה הציבורית, המייצגת את אקלס-סונגו, סירבה להגיב להודאת החשוד.

בסוף השבוע: שחקן הכדורגל הופלל - וחזר למעצר

לצד ההתקדמות המשמעותית בחקירה, נחשפו בסוף השבוע תמונות החדר שבו על פי החשד פרץ ויכוח בין זהבה צ'קול לבין שלושה נתינים זרים - שהוביל, בסופו של דבר, למותה.

ביום שישי שחזר אקלס-סונגו את רצח הצעירה לראשונה. הוא הוביל את חוקריו לחדר מספר 518, שם גולל בפניהם את השתלשלות האירוע עד לרגעים שהם נמצאה גופתה של צ'קול: לדבריו, זהבה ושני הנתינים הזרים שהו יחד בחדר, כשבשלב כלשהו פרץ ויכוח בין השלושה ואחד מהם חנק אותה למוות והשליך אותה מחלון הקומה החמישית.

בשחזור הפליל העצור את חברו, שחקן כדורגל מליגת העל שנחשד גם הוא במעשה. ביום שישי האחרון קיבל בית המשפט המחוזי בלוד את ערעור המשטרה בבקשה להחזיר למעצר את הכדורגלן החשוד, אחרי ששוחרר יום לפני כן למעצר בית. בית המשפט טען כי השחרור היה טעות וכי יש להחזיר את החשוד למעצר בשל חשש ממשי כי ינסה לשבש הליכי חקירה ולהימלט מהארץ.