אשדוד: גבר דקר למוות את אביו

גבר כבן 40, ככל הנראה מעורער בנפשו, חשוד כי דקר למוות את אביו בן ה-66, וכי פצע באורח קל את אמו ואחיו. צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו של האב, והעניקו טיפול לפצועים, שפונו לביה"ח "קפלן" ברחובות. החשוד נעצר לחקירה

חשד לרצח במשפחה באשדוד: גבר בן 66 נמצא הלילה בדירתו בעיר, כשהוא דקור בכל חלקי גופו. צוותים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. החשוד ברצח הוא בנו בן ה-39, שבהתקף זעם דקר גם את אמו ואת אחיו ופצע אותם באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר, אז על פי החשד התעורר אחד הבנים - ככל הנראה בעל עבר של הפרעות פסיכיאטריות - והחל לדקור את אביו בפלג גופו העליון, לעיני בני המשפחה ההמומים. בשעת הרצח שהו בבית יותר מעשרה בני אדם. לאחר מכן דקר גם את אחיו ואת אמו, בשעה שניסו להגן על האב. השניים פונו לבית החולים במצב קל.

"החשוד נמצא בידינו והחקירה בעיצומה", אמר הבוקר לחדשות 2 מפקד תחנת אשדוד, סגן ניצב נועם שקל. "מדובר היה בזירה קשה וטראגית. בשלב זה הרקע למעשה אינו ברור".

החשוד במעשה מסרב לפי שעה לשתף פעולה עם חוקרי המשטרה, ובשעות הערב יובא לדיון בהארכת מעצרו. גופת האב נשלחה למכון לרפואה משפטית אבו כביר.

בשבוע שעבר: מאבטח רצח את אשתו

ביום שלישי האחרון נמצאה ללא רוח חיים אישה כבת 50 ברכבה בצומת עין גנים בפתח תקווה. כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום ועצרו את בעלה, גם הוא בשנות ה-50 לחייו לחקירה, בחשד כי ירה בה למוות. על פי המשטרה, ברכב שהתה באותו הזמן בתם בת ה-14, והייתה עדה לאירוע הקשה.

לאחר המעשה, הגבר התקשר למשטרה והודיע להם: "יריתי למוות באישתי". מבדיקה עולה כי הגבר הוא מאבטח במקצועו, ונושא רישיון לאקדח. פרמדיקים של מד"א שקיבלו את הקריאה סמוך לשעה 21:30 קבעו את מותה של האישה לאחר שנמצאה ירויה בראשה. על פי החשד, בין השניים התנהל ויכוח שבמהלכו שלף הגבר אקדח וירה למוות באישתו.