קריית שמונה: שוטר נהרג במרדף אחר פורצים

במוקד המשטרה התקבל אמש דיווח על פריצה למבנה באזור התעשייה הדרומי בעיר. שוטר שהגיע למקום פתח במרדף אחר חשודים במעשה, שבמהלכו עלה על גג, נפל ונחבל קשות בראשו. הוא פונה להמשך טיפול בבית חולים, ומאוחר יותר מת מפצעיו

האני טרודי ז"ל (פייסבוק)

מקרה קשה בקריית שמונה: שוטר שהוזעק בעקבות דיווח על חשד לפריצה בבית בעיר נפצע אנושות במהלך מרדף שביצע אחרי הפורצים. הוא הועבר להמשך טיפול בבית חולים כשמצבו קשה מאוד, וכאשר הוא סובל השברים בגולגולת. מאוחר יותר מת מפצעיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אמש, אז התקבל במוקד משטרת קריית שמונה דיווח על חשד לפריצה לאחד מהמבנים באזור התעשייה הדרומי בעיר. למקום הוזעק צוות סיור שהבחין בחשודים. אחד השוטרים, האני טרודי, החל לבצע אחריהם מרדף שבמהלכו עלה על גג שכפי הנראה קרס. כך עולה מפרטי החקירה הראשונית.

טרודי נפל מגובה ונחבל קשות בראשו. למקום הוזעק צוות של מגן דוד אדום, שהחל במתן טיפול רפואי ראשוני - ולאחר מכן פינה אותו להמשך טיפול בבית חולים כשהוא מורדם ומונשם ומצבו הוגדר אנוש. כמה שעות אחר כך מת טרודי מפצעיו. הוא היה בן 40 במותו, והותיר אחריו אישה ו-3 ילדים.

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' הביע את תנחומיו למשפחתו של טרודי, ואמר כי "האני היה שוטר ותיק ומוכר בגזרה המזרחית של הגליל. הוא היה שוטר איכותי ומסור אשר דבק במשימתו ובביצוע תפקידו. תנחומיי למשפחתו, יהי זכרו ברוך".