התקדמות בחקירת הרצח בנתניה: חבר הכדורגלן הפלילו במעשה

אחרי שאתמול בבוקר התגלתה פרשת רצח הצעירה בבית המלון בנתניה, היום כבר מבשרת המשטרה על התקדמות משמעותית בחקירת הפרשה: אחרי שבתחילה הציגו החשודים חזית אחידה בעדותם, הפליל הערב אחד מהם את חברו הכדורגלן, שמוקדם יותר היום הוחזר למעצר. צפו בתמונות הבלעדיות מהחדר שבו בוצע הרצח

יומיים לאחר מותה של הצעירה, בת 20 במלון "כרמל" בנתניה, ולצד התקדמות משמעותית בחקירה, נחשפות תמונות החדר שבו על פי החשד פרץ ויכוח בין זהבה צ'קול לבין שלושה נתינים זרים - שהוביל, בסופו של דבר, למותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הערב שחזר החשוד השני במעשה, נתין זר מקונגו, את רצח הצעירה. הוא הוביל את חוקריו לחדר מספר 518, שם גולל בפניהם את השתלשלות האירוע עד לרגעים שהם נמצאה גופתה של צ'קול: לדבריו, זהבה ושני הנתינים הזרים שהו יחד בחדר, כשבשלב כלשהו פרץ ויכוח בין השלושה ואחד מהם חנק אותה למוות והשליך אותה מחלון הקומה החמישית.

בשחזור הפליל העצור את חברו, שחקן כדורגל מליגת העל שנחשד גם הוא במעשה. מוקדם יותר היום קיבל בית המשפט המחוזי בלוד את ערעור המשטרה בבקשה להחזיר למעצר את הכדורגלן החשוד, אחרי ששוחרר אתמול למעצר בית. בית המשפט טען כי השחרור הייתה טעות וכי יש להחזיר את החשוד למעצר בשל חשש ממשי כי ינסה לשבש הליכי חקירה ולהימלט מהארץ.

זהבה צ'אקול ז"ל (חדשות 2)

בערעור שהגישה המשטרה חשפה פרטים נוספים מן האירוע. "בסמוך לשעה 8:30 נמצאה גופתה של המנוחה כשחלק גופה התחתון עירום. מבדיקה ראשונית עולה כי על צווארה יש סימני חניקה. שעת המוות המשוערת היא בין 1:00 ל-2:00, בשעה שהחשוד היה בדירתו", נכתב במסמך המשטרתי.

אתמול בשעות הבוקר נעצר הכדורגלן, נתין זר המככב במדי קבוצה בליגת העל, יחד עם חברו בחשד למעורבות בגרימת מותה של הצעירה בת 20. יום קודם לכן נמצאה גופתה סמוך למלון "כרמל" בנתניה בו שהו החשודים, ועליה סימני אלימות וחניקה.