חשד: אנס את בת חברתו לאחר ארוחת ליל הסדר

בטבריה נעצר גבר שחשוד שאנס את בת חברתו לאחר ליל הסדר. "הוא נכנס לחדרי לפנות בוקר ואנס אותי", היא סיפרה. בצפת: נערה חשודה כי דקרה את אחיה הקטן בידו לאחר ויכוח שפרץ ביניהם

חשד לאונס בחג. אילוסטרציה (רויטרס)

במשטרת טבריה התלוננה תושבת דרום הארץ בת 22 נגד החבר של אמה. לטענתה, היא התארחה עם אמה לחג בביתו של החבר בטבריה, ולפנות בוקר הוא נכנס לחדרה ואנס אותה לכאורה. החשוד, בן 39, נעצר היום על ידי המשטרה והוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל, דיווחה הערב משטרת צפת על תלונה לפיה נערה בת 15 וחצי דקרה ככל הנראה את אחיה בן ה-13 באורח קל בידו, זאת לאחר ויכוח שהתפתח בין השניים. הנערה נעצרה והערב ייערך הדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט בנצרת.

מוקדם יותר היום נפצעו חמישה בני אדם במהלך קטטה שפרצה בצהריים ברחוב יהודה המכבי בנהריה. מדוברות בית החולים גליל מערבי בנהריה נמסר שחמשת הפצועים פונו אליהם - שלושה מהם במצב בינוני עם דקירות בפלג גוף עליון, והשניים הנותרים במצב קל.

"היה בלאגן אחד גדול", תיאר עד ראייה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "ראינו סכינים וכיסאות מתעופפים באוויר. זה סכסוך ישן שכולם מכירים, וזה קורה כל חג, ותמיד המשטרה מתערבת. זה בין יהודים לערבים, אבל זה לא לאומני", סיפר.