חשד: ניסה לפרוץ לדירה - ונפל מהקומה השנייה

פריצה כושלת בקריית-ים: גבר בן 36 שניסה לפרוץ לדירה בבניין בעיר נפל מהקומה השנייה ונפצע באורח בינוני. כוחות משטרה מצאו במקום כלי פריצה והודיעו כי בהמשך ייעצר לצורך חקירה. מוקדם יותר הערב שדד אלמוני חנות תכשיטים בנתניה

ניסה לפרוץ לדירה ונפל. ארכיון (חדשות 2)

צדק פואטי? גבר בן 36 נפל הערב מהקומה השנייה בבניין מגורים בקריית-ים, לאחר שעל פי החשד טיפס לאחת הדירות בניסיון לפרוץ אליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרים שהגיעו למקום ערכו חיפוש קצר, שבעקבותיו נמצאו כלי פריצה שחשפו את כוונותיו של השודד האומלל. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו בינוני, ומהמשטרה נמסר כי בהמשך הוא צפוי להיעצר לצורך חקירה.

מוקדם יותר הערב נשדדה חנות תכשיטים ברחוב הרצל בנתניה. אלמוני הגיע אל החנות, זמן קצר לפני שהבעלים עמד לצאת מהמקום. על פי החשד כפת השודד את המוכר לכיסא ונמלט עם שלל לא ידוע של תכשיטים וכסף. לא ברור אם השודד היה חמוש. כוחות משטרה פתחו בסריקות נרחבות אחריו.

לפני כשבועיים: שודד נפל מהקומה ה-6

לפני פחות משבועיים נמצא גבר כבן 50 כשהוא שרוע בחדר מדרגות של בניין בדרום תל אביב עם שברים בשתי רגליו. השוטרים שהגיעו למקום ומצאו אותו ערכו בדיקה קצרה שבסופה התברר כי מדובר למעשה בפורץ שכשל.

האיש, תושב תל אביב, ניסה לפרוץ ככל הנראה לדירה בקומה השישית של הבניין ברחוב לווינסקי, הופתע על ידי הבעלים שהיה במקום ונפל אל פיר חדר המדרגות. את הבוקר סיים האיש בבית החולים איכילוב כשהוא מאושפז במצב בינוני עם שברים ברגליים.