אחרי 12 שנה: זיהתה החשוד באונס

המשטרה עצרה גבר בן 44 מהמרכז החשוד כי אנס קטינה שהכיר בצ'אט לפני 12 שנים. המתלוננת, כיום בת 24, הגישה את התלונה לאחר שזיהתה את החשוד בפייסבוק. הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתב אישום נגד הגבר, המכחיש את המיוחס לו

אילוסטרציה (חיים ריבלין)

המשטרה עצרה גבר בן 44, תושב המרכז, בחשד כי אנס וביצע מעשי סדום בילדה בת 12 - לפני 12 שנים. המקרה נחשף לאחר שהמתלוננת, היום בת 24, הגישה בחודש דצמבר האחרון תלונה למשטרה לאחר שזיהתה את תמונת החשוד בפייסבוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהחקירה, שהתנהלה ביחידת נוער חשיפה בימ"ר מרכז, עולה כי כי החשוד הכיר את המתלוננת ב-2003, כשהיה בן 32, באמצעות צ'אט טלפוני. הוא הציג את עצמו כבן 18 ועל פי החשד, גם לאחר שנודע לו כי מדובר בקטינה בת 12, המשך את הקשר הטלפוני עמה ואף יזם מספר פגישות בקרבת ביתה - אז על פי החשד ביצע את המעשים המיוחסים לו.

עם מעצרו לפני כשבוע הודה החשוד, העובד בחברת מחשבים, כי אכן הכיר את המתלוננת, אך הכחיש שקיים עמה קשר מיני. לדבריו, הקשר עם הילדה נבע מתוך דאגה לשלומה. עם זאת, בחיפוש במחשבו נמצאו תמונות רבות של פורנוגרפיה פדופילית. הוא מצידו טען כי הוריד את התמונות למחשב במטרה לסייע למשטרה באיתור פדופילים. מחר תגיש הפרקליטות כתב אישום נגד החשוד בבית המשפט המחוזי בלוד.