חשד לאונס במרכז תל אביב

תושבת העיר בת 49 נמצאה בשעות הבוקר המוקדמות בחצר בית ברחוב אבן גבירול, והתלוננה על תקיפה מינית שעברה במהלך הלילה. היא נמצאה מוטלת כשהיא עדיין תחת השפעת אלכוהול וסימני אלימות על גופה. כעת היא נבדקת בבית החולים וולפסון בחולון

מה קרה בלילה ברחוב אבן גבירול? אישה בת 49, תושבת העיר, נמצאה בחצר בית בשעות הבוקר המוקדמות למשטרה והתלוננה על תקיפה מינית. כשהגיוע השוטרים לאתר אותה, היא נמצאה מוטלת בחצר בית ברחוב עם חבלות רבות בפניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הערכות ראשוניות, הייתה האישה בדרכה חזרה מבילוי לילי, ועדיין הייתה נתונה תחת השפעת אלכוהול כשאותרה על ידי השוטרים. במשטרה נרשמה תחילה קריאה של האישה במהלך הלילה. היא התקשרה למשטרה וניתקה, אז ניסו במשטרה לאתר אותה בעזרת פנייה לבנה. עם זאת, תוך זמן קצר דיווח גם עובר אורח כי הבחין במקרה החריג, והזעיק את המשטרה למקום האירוע.

במשטרה החלו לחקור את התלונה על האונס בחלקו הצפוני של הרחוב. היא פונתה על ידי אמבולנס של מד"א לבית החולים וולפסון בחולון, כשהיא סובלת מחבלות, לטיפול רפואי ובדיקות.

במשטרה מדגישים - על כיווני החקירה נבדקים (עזרי עמרם)

במשטרה מנסים כעת לאתר חשוד ואולי אף חשודים במעשה, אבל מדגישים כי נבדקים גם כיווני חקירה אחרים. בחצר עצמה, שמאחורי הבניין נראו סימני גרירה על הקרקע וכן כתמי דם שמחזקים במשהו את תלונתה של האישה.