בעל דקר את אשתו לעיני עורכי דינם

באמצע ישיבה בענייני הגט של בני זוג תושבי השפלה, שלף הבעל סכין מול עורכי הדין שנכחו בחדר והחל לדקור את אשתו. היא הדפה אותו והוא נמלט. האישה נפצעה בינוני, הבעל נעצר לאחר מרדף קצר והוא יובא מחר להארכת מעצרו

דקר - ליד עורכי הדין (AP)

הליכי גירושין ידועים בכך שהם הופכים להיות מכוערים לעתים, אבל במקרה של זוג מאזור השפלה שנמצא בהליכי גירושין הדרך לגט הפכה לאלימה במיוחד, כשהבעל בן 65 שלף סכין ודקר את אשתו בת 60 לעיני עורכי הדין של שניהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני הזוג, בשנות ה-60 לחייהם, הגיע למשרד של עורך דין ברחובות במטרה למצוא פתרון למחלוקות שעלו מתהליך הגירושין. במהלך השיחה התפתח ויכוח בין בני הזוג, ואז, להפתעת כולם התנפל הבעל על אשתו, הפיל אותה על הרצפה והחל לחבוט בה ולבעוט בה בעודה שוכבת. לאחר שהתנגדה לו, הוא שלף סכין והחל לדקור אותה לעיני עורכי הדין ההמומים.

האישה הצליחה, בעזרת הנוכחים בחדר, להדוף את בעלה מעליה והוא קם ונמלט מהמקום. עורכי הדין הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א שהגיעו בתוך דקות והחלו לטפל באישה במקביל לסריקות אחרי הבעל הדוקר. זמן קצר לאחר מכן הוא נלכד לא רחוק מהמשרד.

הבלשים חושדים שהוא הגיע חמוש בסכין לישיבה מבעוד מועד בכוונה לדקור את אשתו. היא נפצעה בינוני ופונתה לבית החולים קפלן בעיר. הבעל נעצר והוא יובא מחר בבוקר לדיון בעניינו בבית המשפט השלום ברחובות.