2 שוטרים חשודים שפגעו באזרח במכוניתם, התעלמו מקריאותיו ואז חזרו "לסגור חשבון"

אזרח שנפגע ע"י רכב משטרתי בזמן שעבר מעבר חצייה, הרים בקבוק ריק וזרק אל עבר רכב השוטרים. השוטרים, שלא עצרו על מנת לסייע לנפגע, חזרו אחורה והכו נמרצות את האזרח. לאחר המכות, הם אף תלשו את זקנו. " הם הכניסו לי מכות איומות", משחזר אילן. השניים הושעו לאלתר, והחקירה נגדם במחלקה לחקירות שוטרים נמשכת

במחלקה לחקירות שוטרים מתנהלת חקירה כנגד שני שוטרים מתחנת מעלות שבצפון, בחשד שהכו נמרצות אזרח. האדם שהותקף הוא אילן, חרדי בן 45, שחצה במעבר חצייה סמוך לצומת אליפלט. בזמן החצייה, פגע בו קלות רכב ובו שוטרים בלבוש אזרחי. השוטרים לא התעכבו והמשיכו בנסיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אילן זעם על כך שהשוטרים לא עצרו את הרכב, הרים בקבוק ריק שהיה סמוך אליו, וזרק אל עבר מכונית השוטרים. השוטרים שראו זאת במראה של מכוניתם נסעו לאחור ואז החלה האלימות. שני השוטרים, שהיו שתויים בעת האירוע, יצאו מהרכב והחלו להכות את אילן בכל חלקי גופו.

בשיחה עם חדשות ערוץ 2, תיאר אילן כיצד התנהל האירוע המקומם. "הם הכניסו לי מכות איומות. אזרחים ניסו לעצור, אבל הם לא הפסיקו. נתנו לי מכות, ממש, קשה מאוד", הוא משחזר. "חנקו אותי בגרון, אם היית רואה את הזקן שלי, מה שהם עשו לו. זה לא ייאמן."

"הם הורידו לי את כל, את כל הזקן, הכאב הכי גדול היה שקרעו לי את הזקן באכזריות - הוא אמר לי אני אתלוש לך אחד אחד. קרעו לי אותו. התלישה הייתה יותר דתית, אבל המכות היו לשם מכות."

שני השוטרים החשודים נחקרו אתמול באזהרה, והיום הורה מפקד המחוז הצפוני ניצב רוני עטייה להשעות את שני השוטרים לאלתר בעקבות חומרת המעשה.