נעצר ראש ארגון פשע ממרכז הארץ

במשטרה ממשיכים לחקור את ניסיון החיסול של העבריין ניסים אלפרון לפני מספר חודשים בלב תל אביב: היום נעצר ראש ארגון פשע במרכז הארץ, בחשד לקשירת קשר לביצוע עבירה, לאחר שכלי נשק נמצאו בסמוך לביתו. במשטרה מקווים לקשור בינו לבין ניסיון החיסול הכושל

חיפוש סביב לביתו של ראש ארגון הפשע, היום (חדשות 2)

המשטרה ממשיכה במאמציה למצוא את האחראים לניסיון החיסול של העבריין ניסים אלפרון לפני מספר חודשים בלב תל אביב. לאחר ששלשום הודו במשטרה כי לירון טיירי חשוד במעורבות בחיסול - היום נעצר ראש ארגון פשע באזור המרכז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר מתחילת השבוע ניסו אנשי היחידה לחקירת פשעים כלכליים לקשור בין ראש ארגון הפשע לניסיון החיסול של אלפון. היום, ביצעו השוטרים חיפוש סביב ביתו של האיש, ומצאו מספר כלי נשק וחפצים חשודים אחרים.

לאחר מכן פשוט השוטרים על ביתו ועצרו אותו בגין קשירת קשר לביצוע עבירה. הערב יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב וכעת נותר לראות האם יצליחו במשטרה לקשור את האיש לניסיון החיסול בתל אביב.

שלשום: נעצרו שני חשודים בניסיון חיסול אלפרון

ניסיון החיסול של ניסים אלפרון (לירון עלבי)
בשבוע שעבר עצרה המשטרה את לירון טיירי, בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע. במהלך דיון בהארכת מעצרו שאלו עורכי דינו האם הוא חשוד גם בניסיון החיסול, שאירע בינואר סמוך למחנה הקריה. במשטרה אישרו שבכוונתם לחקור את טיירי בנושא. בשל החשדות הוארך מעצרו עד ליום ראשון הקרוב.

אחיו של לירון טיירי, שגיב, מוכר היטב בעולם בתחתון כמקורב לארגון הפשע של עמיר מולנר - אחד מראשי ארגוני הפשע בארץ. מולנר נחשב בין היתר גם כאחד מיריביו של אלפרון ששרד את ניסיון החיסול.

שמו של אחיו של החשוד עלה לכותרות בעקבות הערת "אגב" של שופטת כוכב נולד מרגלית צנעני שהזכירה אותו למתמודד התכנית לירון רמתי. "מה היה אומר על זה שגיב טיירי", שאלה מרגול במהלך השידור החי. במשטרה בדקו חשדות כי אזכור שמו היה קוד שסוכם בין הזמרת/שופטת לעבריינים שלום דומרני ומיכאל חזן.