מה הקשר בין תיק מרגול לניסיון החיסול של ניסים אלפרון?

המשטרה חוקרת: האם לירון, אחיו של שגיב טיירי, שנעצר בשבוע שעבר בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע - היה מעורב בניסיון חיסול העבריין ניסים אלפרון. אחיו של טיירי מוכר כמקורב לעמיר מולנר לו סכסוך ארוך עם אלפרון

בשבוע שעבר נעצר לירון טיירי בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע - אך במהלך הדיון בהארכת מעצרו התברר כי המשטרה חושדת כי היה מעורב גם בניסיון החיסול של העבריין המוכר ניסים אלפרון לפני מספר חודשים בלב תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הדיון שאלו עורכי הדין שחר חצרוני ותמיר סננס המייצגים את טיירי האם הוא חשוד גם בניסיון החיסול שאירע בחודש ינואר סמוך למחנה הקריה. במשטרה אישרו שבכוונתם לחקור את טיירי בנושא. מעצרו הוארך בשל החשדות עד ליום ראשון הקרוב.

אחיו של לירון טיירי, שגיב, מוכר היטב בעולם בתחתון כמקורב לארגון הפשע של עמיר מולנר - אחד מראשי ארגוני הפשע בארץ. מולנר נחשב בין היתר גם כאחד מיריביו של אלפרון ששרד את ניסיון החיסול.

שמו של אחיו של החשוד עלה לכותרות בעקבות הערת "אגב" של שופטת כוכב נולד מרגלית צנעני שהזכירה אותו למתמודד התכנית לירון רמתי. "מה היה אומר על זה שגיב טיירי", שאלה מרגול במהלך השידור החי. במשטרה בדקו חשדות כי אזכור שמו היה קוד שסוכם בין הזמרת/שופטת לעבריינים שלום דומרני ומיכאל חזן.