חשד לרצח שני תוך פחות מיממה בצפון: גבר נורה למוות בנצרת

עדי ראייה מסרו כי אלמוני רכוב על קטנוע פתח באש לעבר תושב העיר, בן 50, בעת שיצא מתחנת הגרלה. הוא פונה לבית החולים כשמצבו אנוש, ומת מפצעיו. הבוקר מתה תושבת אעבלין בת 22, שנדקרה אמש, על פי החשד, בידי אחיה

חשד למקרה רצח שני תוך פחות מ-24 שעות בצפון: גבר בשנות ה-50 לחייו נורה הבוקר למוות מרכב חולף בעת שיצא מתחנת טוטו באזור התעשייה של נצרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 9:00, אז התקבל דיווח במוקדי ההצלה על קולות ירי מאזור המוסכים שבאזור התעשייה בעיר. למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים וצוותי מד"א, שמצאו את הגבר כשהוא מוטל פצוע ושותת דם על הארץ.

הפראמדיקים הגדירו את מצבו של האיש, במקור אזרח מצרים בעל אזרחות ישראלית, כאנוש, והחלו בפעולות החייאה נמרצות. לאחר מכן פינו אותו לבית החולים האנגלי שבעיר - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה הקימה מחסומים באזור ומתשאול ראשוני של עדי ראייה עולה כי אלמוני נמלט מהזירה כשהוא רכב על גבי קטנוע.

זירת הרצח באעבלין (חדשות 2)

מתה מפצעיה הצעירה שנדקרה באעבלין

מוקדם יותר הבוקר, מתה מפצעיה בבית החולים רמב"ם בחיפה צעירה, תושבת הכפר אעבלין בת 22, שהובאה אמש למוסד הרפואי כשהיא סובלת מפצעי דקירה ומצבה הוגדר אנוש. הבוקר נעצר אחיה, בן 21, בחשד לביצוע המעשה, כשהרקע, ככל הנראה - ויכוח שהתגלע בין אחותו לאשתו.

האירוע הקשה התרחש אמש, אז התקבל דיווח במוקד המשטרה על צעירה ש"נפלה מגובה ונחתה על סכין". שוטרים שהגיעו למקום מצאו את בני המשפחה כשהם בעיצומם של ניסיונות לטייח ולסדר את זירת האירוע. אך מאוחר יותר, הגיע אב המשפחה למשטרה והודה כי בנו הוא זה שאחראי למעשה. ההורים, שנעצרו לחקירה - שוחררו.

במהלך הלילה חלה הדרדרות במצבה של הצעירה - והבוקר היא מתה מפצעיה. במקביל, עצרו השוטרים את האח, ומחקירה ראשונית עולה כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה ויכוח בין אחותו לאשתו, שבמהלכו הזעיקה האחרונה את בעלה - שהגיע למקום ודקר את אחותו. בהמשך הוא צפוי להיות מובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.