מתה מפצעיה הצעירה שנדקרה באעבלין

מצבה של בת 22, שהובהלה אמש לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא במצב אנוש כתוצאה מפצעי דקירה - הדרדר במהלך הלילה. הבוקר נעצרה אחיה בחשד לביצוע המעשה וכעת מעריכים החוקרים כי הרקע לאירוע הוא ויכוח סוער בין אשתו לאחותו

זירת הרצח, הלילה (רביע חנא, אתר סונארה)

בבית החולים רמב"ם שבחיפה מתה הבוקר צעירה, תושבת הכפר אעבלין בת 22, שהובאה אמש למוסד הרפואי כשהיא סובלת מפצעי דקירה ומצבה הוגדר אנוש. הבוקר נעצר אחיה, בן 21, בחשד לביצוע המעשה, כשהרקע, ככל הנראה - ויכוח שהתגלע בין אחותו לאשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש אמש, אז התקבל דיווח במוקד המשטרה על צעירה ש"נפלה מגובה ונחתה על סכין". שוטרים שהגיעו למקום מצאו את בני המשפחה כשהם בעיצומם של ניסיונות לטייח ולסדר את זירת האירוע. אך מאוחר יותר, הגיע אב המשפחה למשטרה והודה כי בנו הוא זה שאחראי למעשה. ההורים, שנעצרו לחקירה - שוחררו.

במהלך הלילה חלה הדרדרות במצבה של הצעירה - והבוקר היא מתה מפצעיה. במקביל, עצרו השוטרים את האח, ומחקירה ראשונית עולה כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה ויכוח בין אחותו לאשתו, שבמהלכו הזעיקה האחרונה את בעלה - שהגיע למקום ודקר את אחותו. בהמשך הוא צפוי להיות מובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.