בנה של הנרצחת מי-ם: "לא כועס על בעלה, הוא השתגע"

לאחר שאמש הוארך מעצרו של החשוד במעשה בשישה ימים, התייצב מ', בנה של מזל בן-שטרית, מול המצלמה, וסיפר על מאורעות ליל שבת הנורא שפקד את משפחתו. "לפנות בוקר קיבלתי טלפון מהמוקד שבו בישרו לי על הרצח", אמר. "הייתי בטוח שזה חלום בלהות; רק כשהגעתי לדירה - הבנתי את גודל האסון", סיפר בכאב

יממה לאחר שהחלו בני משפחת בן-שטרית לעכל את גודל האסון שפקד אותם בליל שבת - אז, כך על פי החשד, רצח האב יצחק את אשתו, מרים - גולל בנה, מ', את פרטי האירוע מנקודת מבטו: משיחת הטלפון שהתקבלה ממוקד ההצלה - ועד לגילוי המזעזע של גופת אמו בדירתם בשכונת נחלאות שבירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"סמוך לשעה 04:10 התקשרו אליי מהמוקד", סיפר מ'. "דיווחו לנו שאדם בשם יצחק מסר כי הרג את אשתו, מזל - וכל הבית מלא בדם", תיאר בזעזוע את שהתרחש. "בתחילה, לא הבנתי מה זה אומר והייתי המום. אני הרי מכיר אותו. הוא לא רוצח - הוא אדם טוב", הוסיף.

"היו מריבות וויכוחים". מ' ואמו המנוחה (חדשות 2)

"חשבתי שמדובר בטעות או בחלום בלהות, אבל ניסיתי בכל זאת להתקשר אליהם ולא הייתה תשובה", ציין הבן. בהמשך, כך מדבריו, נכנס לרכבו והחל בנסיעה מהירה לכיוון בית הוריו שבבירה. "רק כשהגעתי ופתחתי את הדלת הבנתי את גודל האסון", אמר מ'.

"הוא השתגע". זירת הרצח (חדשות 2)

הוא התייחס למערכת היחסים של הוריו, שלדבריו הייתה נורמלית לחלוטין. "ברור שהיו מריבות והיו ויכוחים", סיפר, "אבל הם חיו ביחד במשך 18 שנים והם אהבו אחד את השני; לא ניתן להצביע על שום דבר שיכול להראות שאירוע כזה עלול להתרחש", הוסיף הבן המזועזע. "להערכתי הלא-מקצועית - מדובר ברגע של שיגעון או אי-שפיות; בגלל זה הוא עשה את מה שהוא עשה. הוא פשוט איבד את זה ואני מאמין שהוא מצטער", אמר.

כוחות המשטרה שהוזעקו בליל שבת לדירת הקשישים העריכו כי מדובר באירוע שהתרחש על רקע עימות שפרץ בין השניים. אמש הוארך מעצרו של בן-שטרית בשישה ימים.