תקיפת המורה הערבייה: 2 קטינים הסגירו עצמם

במהלך הלילה פנו שני הנערים לצוות משטרת "מוריה" שבירושלים והסגירו עצמם בעקבות מעורבותם בתקיפת המורה הערבייה בשבוע שעבר בשכונת "קריית משה" שבעיר. המשטרה הבהירה כי בהמשך החקירה צפויים מעצרים של חשודים נוספים המעורבים בתקיפה

שני קטינים נוספים הסגירו עצמם, ארכיון (חדשות 2)

התפתחות נוספת בפרשת תקיפת המורה הערבייה בשכונת קריית משה שבירושלים. שני חשודים נוספים הסגירו עצמם במהלך הלילה לידי המשטרה בחשד למעורבותם בנושא

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני החשודים הנוספים, הגיעו הלילה לתחנת "מוריה" שבעיר, וקשרו עצמם לאירוע שבמהלכו הותקפה המורה וחברתה. שני הקטינים, מצטרפים לחשוד נוסף בביצוע המעשה שנעצר וכבר שוחרר במהלך השבוע שעבר בתנאים מגבילים.

לאחר שהשניים הסגירו עצמם, במשטרה הבהירו כי החקירה בנושא טרם הסתיימה. בתחנת "מוריה" הסבירו כי האירוע נמצא עדיין תחת טיפולים וכי בהמשך צפויים מעצרים נוספים.

המורה שהותקפה: התופעה מתגברת

סוהא אבו זמירו, הותקפה בשבוע שעבר בירושלים, בעת שהיתה ברכבה יחד עם חברתה בדרכן לניחום אבלים. מאז הפרסום, קיבלה המורה חיזוקים רבים, ובריאיון לחדשות 2 הבהירה שקיימת חובה להילחם בתופעת הגזענות המתגברת לאחרונה.

""נתקלתי בדברים כאלה, אבל זה לא היה ברמה הזאת", ציינה אבו זמירו. "הכל מגיע מהבית. איך מחנכים את הילדים שלנו, לא חינכו אותי לשנוא יהודים וגזענות - וכך אחנך את הילדים שלי". לדבריה, הלקח הוא לא להיות קיצוניים ואסור להסתכל על בני האדם כיהודים או ערבים: "כולנו שווים, ואסור לשפוט את הילדים לפי זה". היא הדגישה כי למרות המקרה הקשה, היא תחזור ללמד בבית ספרה ברמת השרון.