מכות במוזיאון יד ושם: "נרצח אותך"

הערה מעליבה בין שני נערים מבתי ספר שונים שסיירו במוזיאון יד ושם בירושלים, הובילה לתגרה אלימה, במהלכה הוכה נער בן 15 וחצי בכל גופו. "אנחנו נרצח אותך", הם אמרו לו לדבריו, כשיצא מהסיור. המשטרה פתחה בחקירה

תקרית אלימה היום במוזיאון יד ושם בירושלים: מ', נער בן 15 וחצי מבית ספר במעלה אדומים, הותקף על ידי כ-15 תלמידים מבית ספר בהוד השרון, זאת לאחר שלטענת אחד מהם, תלמיד בן 17, הנער ממעלה אדומים העליב אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני בתי הספר הגיעו למוזיאון יחד עם צוותי ההוראה של בתי ספרם לצורך סיור לימודי. הנער הנעלב וחבריו המתינו בחצר המוזיאון לקבוצת הנער שכביכול העליב, וכשהוא יצא הם תקפו אותו לעיני חבריו.

"כשיצאתי מהמוזיאון הוא אמר שהיום יהיה פה רצח. 'אנחנו נרצח אותך', הוא אמר", שיחזר מ', התלמיד שהותקף, בשיחה עם חדשות 2. "גם לילדה מהכיתה שלי אמרו שהם ירצחו אותי. הם הפילו אותי לרצפה ונתנו לי בעיטות לצלעות ולפנים".

לדבריו, גם את המורה שלו התכוונו לתקוף: "אחד מהם אמר: 'זו המורה שלו, בואו נרביץ גם לה'". מאבטח ביד ושם שניסה להפריד בין הצדדים הוכה גם הוא. "מיד ושם" נמסר בתגובה כי "מדובר באירוע נדיר ומצער שטופל כפי שנדרש". במשטרת ירושלים נפתחה חקירה והנער שהותקף כבר מסר את עדותו.