נתניה: אלמונים חטפו נשק ממאבטח בית ספר

סריקות נרחבות מתבצעות אחר שני חשודים שתקפו הבוקר את איש הביטחון במוסד החינוכי "לאה גולדברג" שבעיר, חטפו את נשקו האישי - ונמלטו מהמקום. האירוע התבצע בטרם הגיעו תלמידים לבית הספר

כוחות משטרה גדולים פתחו בחיפושים נרחבים אחרי שני צעירים שחטפו הבוקר נשק מאבטח בית הספר "לאה גולדברג " בשכונת קריית השרון בנתניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 07:00 הגיעו השניים לבית הספר בעת שהמאבטח סרק את המתחם בטרם הגעת התלמידים, תקפו אותו, לקחו את אקדחו האישי ונמלטו מהמקום. שוטרים שהוזעקו למקום פתחו בסריקות באזור בית הספר והחלו בגביית עדויות.

בינואר: מאבטח הותקף בבית ספר בנצרת

בחודש ינואר האחרון הותקף מאבטח בבית ספר "עצמון" בנצרת עילית על ידי אלמוני שהתנפל עליו, גנב את נשקו באיומי סכין ונמלט מהמקום. שרת בית הספר שהגיע לסייע למאבטח הותקף אף הוא.

על פי החשד, האלמוני שהגיע לשער בית הספר כשהוא רעול פנים החל להתעמת עם המאבטח שהתנגד לניסיון חטיפת הנשק ונדקר קלות בידו. אב בית הספר, ששמע את זעקות המאבטח מיהר למקום, ניסה למנוע את חטיפת הנשק ונדקר בבטנו.

פרמדיקים של מגן דוד אדום ממרחב גלבוע שהוזעקו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים העמק בעפולה. אחד הפצועים, גבר בשנות ה-50 לחייו סובל מדקירה בבטנו ומצבו מוגדר בינוני-קל, מצבו של הפצוע השני, גבר כבן 30, הוגדר קל לאחר שנחתך בידו.