ההצתות בחדרה: שלושה חשודים נעצרו

כשבועיים לאחר הצתת רכבו של ראש העיר, חיים אביטן, הצליחה המשטרה לשים את ידיה על צעירים, בני 19 ו-17, בחשד שהם אלה שאחראים למעשה ולהצתות נוספות שאירעו באזור בזמן האחרון. הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם

רכבו החרוך של ראש אביטן (שלומי גבאי)

היחידה המרכזית של מחוז חוף עצרה הערב שלושה חשודים בסדרה של הצתות שאירעו באחרונה באזור חדרה. על פי החשד, השלושה אחראים לשריפתם של מבנים וכלי רכב בעיר, ובהם מכוניתו הפרטית של ראש העיר חיים אביטן לפני כשבועיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הערב הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר עקבותיהם של החשודים במעשים, תושבי האזור בני 19 ו-17. כשהגיעו השוטרים אל השלושה - הם נמלטו והסתתרו באזור נתניה - שם נעצרו. השלושה יובאו בהמשך לדיון בהארכת מעצרם.

במהלך השבועיים שחלפו, חקרה המשטרה את החשד, שלפיו רוכב אופנוע השליך בקבוק תבערה לעבר מכוניתו של ראש העיר אביטן, שנשרפה כליל. בנוסף, הוצתו מחסני העירייה שבהם אוחסנו מיצגים לקראת פורים.

רכבו של ראש העיר נשרף כליל

מחקירת המשטרה עלו עדויות, שלפיהן רוכב האופנוע השליך בקבוק תבערה לעבר רכבו של אביטן וכוחות של משטרת חדרה פתחו בסריקות אחריו. ראש העיר ציין כי אינו חש מאוים ומעולם לא קיבל איומים על חייו. אביטן אף הוסיף כי אינו יודע מי עומד מאחורי המעשה.

המיצגים שנשרפו נועדו לתהלוכת חג הפורים, שהייתה אמורה להתקיים בגבעת אולגה. במשטרה עדיין לא יודעים לומר האם ישנו קשר בין הצתת רכבו של ראש העיר לבין שריפת מחסני העירייה.