חשד: קשיש רצח את אשתו בנתניה

קשיש בן 85 חשוד שדקר למוות את אשתו בת ה-75, זאת על רקע סכסוך כספי. הוא התקשר למד"א והודיע: "דקרתי את אשתי". חתנם של בני הזוג שהגיע לבקרם הבחין בגופת חמותו בבית, והזעיק את המשטרה שעצרה את הקשיש. הוא טען בחקירה: "היא תקפה אותי קודם"

חשד לרצח בנתניה: קשישה בת 75 נמצאה הבוקר דקורה בכל חלקי גופה בביתה ברחוב דוד ילין בעיר. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום קבע את מותה. המשטרה פתחה בחקירה ועיכבה את בעלה, בן 85, בחשד למעורבות ברצח. בחקירתו הוא טען שהיא תקפה אותו קודם. מחר יובא החשוד לבית משפט השלום בנתניה לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מהמידע שיש בידי המשטרה בשלב זה עולה כי ככל הנראה התפתח ויכוח בין בני הזוג על רקע כספי שלאחריו הבעל דקר את האישה. זמן קצר לאחר האירוע, חתנם של בני הזוג הגיע לבקרם, נכנס לדירה והבחין בגופת חמותו באחד מחדרי הבית. הוא הזעיק את בנם של הזוג והשניים דיווחו למשטרה ולכוחות ההצלה על האירוע. כוחות של מד"א שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה.

הבעל התקשר למד"א: "דקרתי את אשתי"

החובשים קיבלו שיחת טלפון למוקד מהחשוד שסיפר להם בקור רוח "בואו, דקרתי את אשתי". כשהגיעו לזירה מצאו גם את הבעל החשוד שלו ורגוע, הוא הפנה אותם אל גופת אשתו, על הגופה נראו סימני אלימות ומאבק. "הגענו למקום וראינו את האישה שרועה בפתח הבית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר דובר מד"א. "היא היתה מוטלת ללא דופק וללא נשימה, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

השכנים של הזוג סיפרו לחדשות 2 באינטרנט על זוג שקט שגר במקום זמן רב. "הם אף פעם לא דיברו יותר מדי ולא שמענו אותם רבים מעולם", סיפר אחד מהם. גם למשטרה לא הייתה כל אינדיקציה לאפשרות של רצח, וכן לא התקבלו תלונות מצד האישה או מצד שכניהם וקרוביהם.

במקביל, במשטרה ממשיכים לחקור את הרקע שהביא את דב תגר, מאבטח בשנות הארבעים לחייו, תושב חיפה - ללא עבר פלילי, לרצוח שלשום - על פי החשד שלושה בני אדם, ולאחר מכן לשים קץ לחייו לעיני השוטרים.

מהחקירה עולה כי הרקע לרצח הוא התקף קנאה של תגר בספר יוסף (סוסו) דוב, בשל קשר רומנטי.