חשד: הנערה שהותקפה בחומצה נאנסה במשך שנים על ידי דודה ואחיינו

הצהרת התובע בעניינה של הנערה שהותקפה בחומצה בנצרת, חשפה חשדות מטרידים: שני החשודים, שכנה ואחיינו חשודים שאנסו אותה במשך שנים והתעללו בה נפשית ופיזית. הם גם איימו עליה שיירצחו אותה אם היא תתלונן, כשחששו שתעשה זאת השליכו עליה חומצה

הנערה שהותקפה בחומצה נאנסה במשך שנים על ידי השכן שלה ואחיינו הקטין שגם איימו לרצוח אותה אם תתלונן - כך עולה מהצהרת התובע הבוקר בבית משפט השלום בנצרת. נגד השניים יוגשו כתבי אישום באשמת אינוס וגרימת חבלה בכוונה מחמירה ביום ראשון הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, השניים ביצעו בה את זממם בביתה ובמקומות נוספים, והתעללו בה נפשית ופיזית במשך תקופה ארוכה. מקרה האונס האחרון, היה ממש שבוע לפני שפיכת החומצה. בעקבות מסכת העינויים וההשפלה שעברה היא התאשפזה מספר פעמים בבית חולים ואפילו ניסתה להתאבד, לאחר שהאירועים הביאו אותה למצב נפשי קשה. הדוד ואחיינו נהגו לאיים עליה שאם תגלה את דבר המעשה הם יפגעו בה, דבר שהתממש לבסוף כשהליכו עליה חומצה, שפגעה בה קשות, זאת לאחר שסירבה להתחתן עם אחד מהם.

במשטרה סיפרו היום כי הסיפור הקשה התגלה לחוקרים רק לאחר שהצליחו לדובב את הנערה במיטת חוליה בבית החולים. מפקד תחנת נצרת נצ"מ יוסי חמו סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "החוקרים התקשו להתמודד מבחינה נפשית עם סיפור ההתעללות הקשה ששטחה בפניהם הנערה". נצ"מ חמו הוסיף כי הנערה שמרה את הסוד הנורא לעצמה במשך כל השנים, ורק לאחר המקרה סיפרו השוטרים לאם ההמומה על המעשים הקשים.

פרקליטו של החשוד המרכזי, עו"ד סעיד חדאד מהסנגוריה הציבורית אמר לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד עדיין מכחיש את המיוחס לו ויגיב בהתאם רק לאחר הגשת כתב האישום בעניין וקבלת חומר החקירה. גם סנגורו של הקטין מכחיש בשמו את החשדות המיוחסים לו.

החשוד הכחיש: "הוא כמו הבת שלי"

אחד מהחשודים, שנעצר בחודש שעבר בחשד ששפך את החומצה על פניה של שכנתו בת ה-15 כי סירבה להינשא לו, טען לפני כשבוע בדיון בבית המשפט כי לא ביצע את המעשה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוא אמר: "היא כמו הבת שלי, לעולם לא אנהג בה באכזריות שכזו".

בדיון בהארכת מעצרו, שנערך בשבוע שעבר בבית משפט השלום בנצרת, המשיך החשוד, בן 52, להכחיש את המיוחס לו, ואף הביע תרעומת על כך שהמשטרה מנסה לייחס לו חשד שלפיו קיים עם הנערה יחסי מין. "שיתביישו להם", אמר, "מעולם לא שכבתי איתה ולעולם לא אעשה דבר כזה, היא כמו בת עבורי". במשטרה אמרו כי על אף הכחשותיו הנמרצות, מתחזק החשד שלפיו הגבר שנעצר הוא זה ששפך את החומצה על פניה של הנערה. עד כה נחקרו משטרה 11 בני אדם המעורבים במקרה.

קרוב המשפחה היחיד של החשוד שהגיע לדיון הוא אחיינו, שהכחיש אף הוא את החשדות שיוחסו לדודו. עו"ד סעיד חדאד מהסנגוריה הציבורית, המייצג את החשוד, הבהיר כי מרשו טוען בתוקף שלא ביצע דבר מהמעשים שיוחסו לו. השופט יובל שדמי, שלא השתכנע מהטענות, אמר כי מידת החשד הסביר עלתה משמעותית מאז הדיון הקודם ובהתחשב בחומרת העבירה, החליט להאריך בשנית את מעצרו של החשוד למשך שבוע נוסף.