י-ם: קיבל דוח חנייה והכה את הפקח הערבי

פקחי החנייה לא זוכים בד"כ ליחס אוהד מצד האזרחים, אבל מקרה אחד הבוקר יצא מכלל שליטה. בעל מכונית שהחנה את רכבו על המדרכה שלא כחוק, תקף את פקח החנייה בזמן שזה נתן לו דוח. התוקף הכה נמרצות את הפקח הערבי-ישראלי וקרא לעברו "את המדים האלה, אתם צריכים ללבוש אצל החיזבאללה". תלונה הוגשה למשטרה והחשוד נחקר

פקח החנייה הפצוע, היום (חדשות 2)

עוד תקיפה על רקע לאומני בירושלים או סתם איבוד עשתונות? פקח חנייה של עיריית ירושלים ממוצא ערבי הותקף הבוקר על ידי בעל רכב פרטי שחנה שלא כחוק. סמוך לשעה 11:00 בבוקר, זיהה הפקח את המכונית חונה על המדרכה בצומת בר אילן, והחל בהליך המסודר של מתן דוח על סך 500 שקלים. בעל המכונית שהגיע למקום ניסה לעצור את כתיבת הדוח, וכשלא הצליח, החל לתקוף את הפקח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא הכה נמרצות את עובד העירייה עם אגרופים ובעיטות בראשו ובאזור הצלעות. לאחר מכן הוא אף חנק אותו ודחף אותו לקיר. גם כשפקח החנייה נפל על המדרכה, המשיך החשוד להכות אותו.

רק פקח נוסף שהגיע, הפסיק את האלימות (חדשות 2)
עוברי אורח שהיו במקום וחזו במעשה, לא הציעו עזרה לפקח. האירוע שנמשך כ-20 דקות, הסתיים רק כאשר הגיע למקום פקח נוסף שהביא להפסקת האלימות. מעדויות ראייה עולה כי התוקף אמר לפקח הערבי-ישראלי "את המדים האלה, אתם צריכים ללבוש אצל החיזבאללה".

תלונה הוגשה למשטרת ירושלים, והחשוד נלקח לחקירה. פקח החנייה אושפז בבית החולים שערי צדק בעיר, כאשר הוא סובל מחבלות בראשו, בפניו ובצווארו. המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע.

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה כי היא "מגנה כל ביטוי של אלימות ופועלת למניעת תקיפת עובדי העירייה ולשמירה על ביטחונם".

ממשטרת ירושלים נמסר כי "נפתחה חקירה והעניין נבדק".