שכן של תגר כבר התלונן נגדו בעבר

חקירת הרצח בקריות נמשכת, וכעת מתברר כי אחד משכניו של דב תגר, החשוד במעשה, כבר הגיש נגדו בעבר תלונה למשטרת זבולון, ובה טען כי הוא נוהג לאיים, לתקוף ולהזיק לרכוש תושבי השכונה. תגר היה מעורב גם בתביעה אזרחית שהוגשה נגדו על רקע סכסוך שכנים. התיק במשטרה נסגר אז מחוסר ראיות

לדב תגר, החשוד ברצח שלושה בני אדם אמש בקריות, אמנם לא היה רקע פלילי, לטענת המשטרה, אך ממסמכים שמתגלים כעת והגיעו לידי אתר "קריות באינטרנט", נראה שכבר הוגשה נגדו תלונה בעבר על עבירות אלימות כחלק מסכסוך שכנים. במשטרה מסבירים: "מדובר בתלונה אחת שנסגרה מחוסר ראיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשנת 2010 התקבלה במשטרה תלונה נגד דב תגר, שנקרא בעבר דב תורג'מן. בין היתר טען אחד משכניו כי תגר אינו יציב, עושה שימוש בסמים, מאיים ואף תקף בעבר שכנים במוט ברזל. על פי מסמך משטרתי ניתן לראות כי התלונה שיוחסה לו הייתה בגין איומים, תקיפת שווא והיזק לרכוש במזיד.

כמו כן, הגיעה התלונה גם ללשכתו של ראש עיריית קריית ים, שמואל סיסו, שפנה גם הוא למשטרת זבולון בבקשה שיבדקו את התלונה. במשטרה הסבירו היום לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר בתלונה אחת שהוגשה על רקע סכסוך שכנים, ונסגרה מחוסר ראיות.

השכן התלונן: "איומים, תקיפה והיזק לרכוש" (קריות באינטרנט)

ייתכן והתלונה הוגשה במסגרת תביעה אזרחית, בה נתבע תגר על ידי אחד משכניו. בית המשפט הוציא בעבר נגד תגר צו למניעת הטרדה מאיימת, האוסרת עליו לאיים על שכניו או לגרום להם נזק.

"הם היו זוג שקט, תגר היה קנאי"

שעות ספורות לאחר הרצח המשולש הערב בקריות, ניסה מכרהּ של חטואלה קוזניצוב, בת 40, שנדקרה למוות יחד עם בנה על ידי בן זוגה דב תגר, בן 46לשפוך אור על הרקע למעשה וסיפר על יחסיה עם החשוד ברצח.

"היינו ידידים טובים", סיפר רוברט בן-סימון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הם היו זוג שקט והיא לא סיפרה לי הרבה על הזוגיות שלה עם דב. מדובר באישה ששומרת על פרטיותה בקנאות. גם היא וגם בנה היו אצלי בני בית".

התלונה הגיעה גם לראש עיריית קריית ים (קריות באינטרנט)

"לפני עשרה ימים נפגשנו בסופרמרקט", סיפר השכן על פגישתו האחרונה עם חטואלה ודב. "היא לא רצתה לדבר איתי וביקשה ממני להיות בשקט כי חבר שלה נמצא בקרבת מקום, כנראה שהוא היה קנאי ליחסים שלהם", אמר. "היא הורתה לי להסתלק מהמקום כדי שדב לא ישמע שהיא מדברת איתי".

בן-סימון הוסיף, כי הוא נדהם לשמוע על הרצח של שכנתו האהובה: "לא הייתי מצפה לדבר כזה בחיים. היא אהבה את בנה בכל מאודה וגידלה אותו לבדה. הם חיו בצניעות ובדוחק".