הפשיטה הגדולה: 102 חשודים בסחר בסמים ובעבירות רכוש נעצרו במרכז

במצבע רחב היקף של המשטרה הלילה במרכז, שיצא לפועל לאחר פעילות ממושכת של שני סוכנים סמויים, נעצרו 102 חשודים בסחר ובסמים ובעבירות רכוש. הסוכנים המשטרתיים יצרו קשר עם החשודים ותיעדו את העבירות שבגינן הם נעצרו

במבצע רחב היקף שנערך הלילה במחוז המרכז, פשטו כ-800 שוטרים על בתיהם של למעלה מ-100 חשודים בעבירות סמים ורכוש באזור השרון והשפלה. זאת, לאחר פעילות ממושכת של שני סוכנים סמויים בקרב החשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עשרות החשודים שנעצרו במבצע הענק שנערך הלילה, נתפסו הודות לעבודתם של שני סוכנים סמויים, שהופעלו באזור בעשרת החודשים האחרונים. על פי החשד, חלק מהעצורים עסקו בסחר בסמים ונהגו להתפרץ לדירות רבות.

הסוכנים שהופעלו על ידי המשטרה יצרו קשר עם החשודים הרבים ותיעדו את העבירות שבגינן הם נעצרו, על מנת שישמשו כראיות. במהלך הלילה נערך "טקס חשיפה" במחוז מרכז של המשטרה, שבו הודו לסוכנים על פעילותם וסיכמו את עבודתם.

המבצע נערך בראשות מפקד מחוז מרכז של המשטרה, ניצב בנצי סאו ובניהול מפקד ימ"ר מרכז, סנ"צ יגאל בן שלום. החשודים יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום ברמלה.

20 ק"ג חשיש נתפסו. ארכיון (חדשות 2)

מבצע מעצרים גם בדרום: נעצרו 22 חשודים בסחר בסמים

במקביל, במבצע משטרתי בדרום שהגיע גם הוא לאחר הפעלת סוכן סמוי, עצרו שוטרי ימ"ר נגב 22 חשודים בייבוא ובסחר בסמים. החשודים נעצרו בתום שבעה חודשים בהם הופעל הסוכן סמוי. הראיות שנאספו כנגד החשודים, תושבי הפזורה הבדואית ותל שבע, הצביעו על פעילות שלהם בתחום עבירות הרכוש, ייבוא וסחר בהרואין וחשיש .

בזמן פעילותו של הסוכן, נמכרו לו כ-20 ק"ג חשיש וכ-300 גרם הירואין, זאת במהלך עסקאות סמים שבוצעו לאור יום ברחובות היישובים בנגב. מהמשטרה נמסר כי בנוסף למעצרם של החשודים, יוחרמו גם 18 כלי רכב ששימשו אותם בביצוע העסקאות.

"מעצרם של סוחרי הסמים שהופללו לאחר פעילות ארוכה של סוכן סמוי, משתלב היטב דווקא ביום זה, יום המעשים הטובים", מסר מפקד מחוז דרום של המשטרה, ניצב יורם הלוי. "מדובר במעשים טובים עבור תושבי הדרום והחברה כולה, שאותם עבריינים מחוללי פשיעה נמצאים מאחורי סורג ובריח".