סוכן סמוי הפליל 22 חשודים בייבוא וסחר בסמים

מבצע מורכב וממושך ללכידת סוחרי סמים בנגב הסתיים בהצלחה: 22 חשודים תושבי הפזורה הבדואית ותל שבע נעצרו בחשד לסחר וייבוא בסמים, זאת לאחר פעילות של סוכן סמוי במשך 7 חודשים

20 ק"ג חשיש נתפסו. ארכיון (חדשות 2)

הסוכן הסגיר את סוחרי הסמים: לאחר כחצי שנה בה הופעל סוכן סמוי של המשטרה, לכדו שוטרי ימ"ר נגב 22 חשודים בייבוא וסחר בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשודים, שנעצרו הבוקר על ידי ימ"ר נגב מחוז דרום בעבירות של ייבוא וסחר בסמים, נעצרו בתום שבעה חודשים בהם הופעל סוכן סמוי של המשטרה. הראיות שנאספו כנגד החשודים, תושבי הפזורה הבדואית ותל שבע, הצביעו על פעילות שלהם בתחום עבירות הרכוש, ייבוא וסחר בהרואין וחשיש .

בזמן פעילותו של הסוכן, נמכרו לו כ-20 ק"ג חשיש וכ-300 גרם הירואין, זאת במהלך עסקאות סמים שבוצעו לאור יום ברחובות היישובים בנגב. מהמשטרה נמסר כי בנוסף למעצרם של החשודים, יוחרמו גם 18 כלי רכב ששימשו אותם בביצוע העסקאות.

"מעצרם של סוחרי הסמים שהופללו לאחר פעילות ארוכה של סוכן סמוי, משתלב היטב דווקא ביום זה, יום המעשים הטובים", מסר מפקד מחוז דרום של המשטרה, ניצב יורם הלוי. "מדובר במעשים טובים עבור תושבי הדרום והחברה כולה, שאותם עבריינים מחוללי פשיעה נמצאים מאחורי סורג ובריח", הוסיף.