מכרה של הנרצחת בחיפה: "בן זוגה היה קנאי"

שכניהם של האם ובנה שנרצחו הערב בדקירות סכין בידי דב תגר, שלאחר מכן שם קץ לחייו - קיבלו בתדהמה רבה את הידיעה על מותם. "הם היו דיירים שקטים", סיפר אחד מהם. "ככל הנראה, בן זוגה היה קנאי ליחסיהם ולא הרשה לה לדבר עם גברים אחרים", הוסיף

שעות ספורות לאחר הרצח המשולש הערב בקריות, ניסה מכרהּ של חטואלה קוזניצוב, בת 40, שנדקרה למוות יחד עם בנה על ידי בן זוגה דב תגר, בן 46לשפוך אור על הרקע למעשה וסיפר על יחסיה עם החשוד ברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היינו ידידים טובים", סיפר רוברט בן-סימון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הם היו זוג שקט והיא לא סיפרה לי הרבה על הזוגיות שלה עם דב. מדובר באישה ששומרת על פרטיותה בקנאות. גם היא וגם בנה היו אצלי בני בית".

"לפני עשרה ימים נפגשנו בסופרמרקט", סיפר השכן על פגישתו האחרונה עם חטואלה ודב. "היא לא רצתה לדבר איתי וביקשה ממני להיות בשקט כי חבר שלה נמצא בקרבת מקום, כנראה שהוא היה קנאי ליחסים שלהם", אמר. "היא הורתה לי להסתלק מהמקום כדי שדב לא ישמע שהיא מדברת איתי".

בן-סימון הוסיף, כי הוא נדהם לשמוע על הרצח של שכנתו האהובה: "לא הייתי מצפה לדבר כזה בחיים. היא אהבה את בנה בכל מאודה וגידלה אותו לבדה. הם חיו בצניעות ובדוחק".

 

"בן הזוג היה קנאי". זירת הרצח (חדשות 2)

תגר רצח שלושה - ושם קץ לחייו

על פי ממצאי חקירת המשטרה, דב תגר, מאבטח תושב חיפה בשנות ה-40 לחייו, הגיע אחר הצהריים לדירתו ומצא שם את חברתו ובנה, ואת ידידו הספר. מסיבה שעדיין לא ברורה למשטרה הוא שלף סכין ודקר את שלושתם למוות. מדובר בחברתו לחיים של הרוצח ובבנה מנישואיה הראשונים, בן 17 ובחברו הספר דב יוסף, בן 52, שגופתו נמצאה במעלית הבניין.

לאחר המקרה נמלט תגר מהדירה והלך לאסוף את אקדחו שמשמש אותו לעבודה בחיי היומיום. המשטרה דלקה בעקבותיו עד שלבסוף, בקריית אתא, הוא הסתגר ברכבו ושם קץ לחייו באמצעות אותו אקדח.

הדרמה החלה סמוך לשעה 16:30, אז דווח על מציאת גופתו של יוסף דב, ספר בן 52 תושב קריית ים בתוך מעלית בבנין מגורים בקריות. אחר כך התנהל המרדף אחר החשוד ברצח, שנגמר כאמור בהתאבדותו של המאבטח.