חשד בקריות: ירה במעלית - והתאבד

לאחר שהתגלתה גופתו של ספר בן 52 במעלית בקריית ים, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר חשוד במעשה - והגיעו למכוניתו שחנתה בקרבת מקום. כשניסו לבצע מעצר - ירה בעצמו הגבר, בן 40, ושם קץ לחייו

מסתורין בקריות: שעות ספורות לאחר שנמצאה גופתו של ספר בן 52 בקריית ים - הצליחו השוטרים להתחקות על עקבותיו של חשוד במעשה, בן 40. כשהגיעו למכוניתו שחנתה לא רחוק משם על מנת לעצרו, בקריית אתא - הוא שם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הגענו לזירה וזיהינו את החשוד ברצח כשהוא בתוך הרכב", סיפר מפקד משטרת זבולון, ניצב-משנה אילן סנדל, לחדשות 2. "כשהגענו על מנת לעצרו - הוא ירה בעצמו. מחקירה ראשונית עלה כי כלי הירי זהה לאקדח שבו בוצע הרצח שעתיים לפני כן", ציין, והוסיף כי "מצלמות האבטחה איששו את הקשר בין שני הגברים".

סמוך לשעה 16:30 נמצאה גופתו של גבר בן 52 על ידי עוברי אורח במעלית בבניין באזור התעשייה בקריית ים. למקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה ומגן דוד אדום - שנאלצו לקבוע את מותו במקום.

זירת האירוע, ברחוב חלוצי התעשיה בעיר, נסגרה באופן מיידי, ומבדיקה ראשונית עולה כי הוא נורה מספר פעמים בפלג גופו העליון ומת ככל הנראה כתוצאה מאיבוד דם. המשטרה גם מבצעת סריקות נרחבות במקום בחיפוש אחר מספר בני אדם שנראו בזירה, וכעת עדיין לא ידוע אם יש להם קשר לאירוע.