צפו: צעירים מכים מלצר ערבי בתל אביב

עובד מסעדה בעיר נפל קורבן לאלימות קשה מצד חבורת צעירים משולחת רסן, לאחר שכל "חטאו" היה שנטל את מכל המיונז משולחנם. בתגובה, הפליאו בו הצעירים את מכותיהם - וגרמו לו לשברים חמורים שבעטיים אושפז בבית חולים. החשודים טרם נתפסו

לאחר מקרי התקיפה הקשים של צעירה ערביה בירושלים ואירוע האלימות הברוטאלית שלו נפל קורבן עובד ניקיון מעיריית תל אביב, נחשף סרטון נוסף מהימים האחרונים המתעד עובד ערבי במסעדת מזון מהיר בעיר שהוכה על ידי מספר לקוחות, ולאחר מכן אושפז בבית חולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש אתמול, אז, כפי שנראה בסרטון, ישבו מספר סועדים במסעדה, כשלפתע ניגש המלצר הערבי אל השולחן ונטל ממנו את מכל המיונז. בתגובה, כך מתברר, רתח אחד הלקוחות והחל לתקוף אותו - כשהוא מלווה בכמה מחבריו.

בחמת זעם חסרת רסן, החלה החבורה להכות נמרצות את העובד, על כי "העז" לקחת את הכלי מהשולחן שבו ישבו. תחילה, הוא הותקף בידיהם, ולאחר מכן החלו הצעירים להפליא בו את מכותיהם באמצעות שולחנות וכיסאות. בכל הזמן הזה, לא נראה אף אחד מן העדים לאירוע כשהוא מנסה לעזור לקורבן האלימות.

לפי שעה, לא הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר עקבותיהם של המעורבים בקטטה החמורה. יחד עם זאת, הודיעו מעסיקיו של העובד, שבינתיים אושפז בבית חולים, כי יעניקו לו את כל הסיוע והתמיכה שלהם יידרש, וילוו אותו בהליכים שיתקיימו לאחר שייתפסו החשודים במעשה.