רצח בחיפה: בן 52 נורה למוות במעלית

עוברי אורח מצאו כמה כתמי דם על רצפת בניין משרדים, כתמי דם שהובילו למעלית בה היה שרוע ללא הכרה גבר בן 52. הוא נורה מספר פעמים בפלג גופו העליון, ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה והיא עורכת סריקות נרחבות באזור

רצח בחיפה: גופתו של גבר בן 52 נמצאה על ידי עוברי אורח במעלית בבניין באזור התעשייה בעיר. עוברי האורח הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א, אך אלו נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה מבצעת סריקות במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעה 16:30 הבחינו כמה עובדים בבניין בכתמי דם שמובילים לאחת המעליות, וכשפתחו את דלת המעלית הם מצאו גבר שרוע על הרצפה כשהוא מחוסר הכרה ומדמם. תוך זמן קצר הגיע למקום צוות של מד"א, שנאלץ לקבוע את מותו במקום.

זירת הרצח, היום (חדשות 2)

כוח משטרה גדול הגיע למקום וסגר את זירת האירוע. מבדיקה ראשונית עולה כי הוא נורה מספר פעמים בפלג גופו העליון, ומת ככל הנראה כתוצאה מאיבוד דם. המשטרה גם מבצעת סריקות נרחבות במקום בחיפוש אחר מספר בני אדם שנראו בזירה, וכעת עדיין לא ידוע אם יש להם קשר לאירוע.

לזירה, בחרוב חלוצי התעשיה בעיר, הגיעו גם כוחות של זיהוי פלילי על מנת לחקור ממצאים במקום. גופתו של ההרוג, תושב הקריות, פונתה על ידי מגן דוד אדום להמשך בדיקה.