השופט החשוד: "לא הרמתי יד על הילדים"

חמו של השופט החשוד בהכאת ילדיו התייצב הערב לצדו והבהיר כי מדובר בשקרים. בריאיון לחדשות 2 סיפר כי השופט אמר לו: "בחיים לא הרמתי יד על הילדים". קרוב המשפחה הדגיש: "הוא רחוק מלהיות אלים - הוא אדם רגוע, אבא למופת". החקירה בעניינו נמשכת

לאחר שמשפחתו של השופט החשוד בהכאת ילדיו הוציאה אתמול הודעה, שבה הדגישה כי ילדיו תומכים בו, התייצב הערב חמו של השופט באולפן "שש" עם עודד בן עמי ואמר כי השופט הדגיש בפניו כי כל הדיווחים בנושא הם "שקר וכזב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"איך ששמעתי על מחול השדים הזה, לקחתי את חתני ושאלתי אותו 'מה הולך פה?' והוא אמר לי: 'הכל זה שקר וכזב. בחיים לא הרמתי יד על הילדים'", סיפר חמו של השופט. לדבריו, השופט הלך מיוזמתו לטיפול לאחר הגירושים ולא לסדנה בנושא אלימות, כפי שפורסם. "מעולם השופט הזה לא הכה את ילדיו. הוא לא בן אדם כזה", הבהיר. "הוא לא בן אדם של פליקים. הוא בנאדם רגוע ושקט, אוהב את הילדים שלו", הבהיר.

חמו של השופט ציין כי רבים מהפרסומים בימים האחרונים לא נכונים. "אנחנו מכירים את האיש הזה, הוא רחוק מלהיות אלים - הוא אדם רגוע, אבא למופת ובחיים הוא מתנהג באותה בצורה שבה הוא מתנהג בבית המשפט", הדגיש. במקביל, החקירה בעניינו של השופט נמשכת ובקרוב הוא יוזמן להיחקר במשטרה באזהרה.

משפחת השופט: "ילדיו תומכים בו"

אמש, אחרי החלטת היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה נגד השופט, פרסמה משפחתו הודעה שבה הגיבה לראשונה לפרשה. "ילדיו של השופט תומכים בו בשעה זו ורוצים בטובתו", נכתב בהודעה.

"אנו עומדים חסרי אונים והמומים מול שטף הדיווחים השקריים וחסרי האחריות המופיעים בכלי התקשורת השונים", נכתב בהודעת המשפחה. "נדהמנו לראות ולשמוע, שיש מי שגוזר את דינו של השופט מבלי שיש בידיו בדל מידע על הפרשה תוך הישענות על מידע מעוות, פוגעני ולא מדויק שמופיע בכלי תקשורת שונים".

במשפחה התייחסו גם להתבטאויות של שופטים בדימוס לגבי הפרשה וכתבו: "הצטערנו מאד להיווכח, שגם שופטים בדימוס לוקחים חלק בחריצת דינו של השופט על בסיס אותו מידע". במשפחה מציינים כי החליטו לתקן את הדיווחים הלא נכונים בתקשורת ולכן הם מספקים פרטים שונים לגבי האירועים. "השופט לא נשלח מעולם לסדנה לטיפול באלימות, לא נטל חלק בסדנה כזו וממילא גם לא פרש ממנה", מבהירים במשפחתו. "שרות הרווחה מעולם לא ביקר בביתו של השופט".