חמולה אחת - שבעה ניסיונות חיסול

ירי שבוצע לפני חמש עשרה שנה הוא הרקע לסדרת ניסיונות חיסול שבוצעו במרכז הארץ: 6 תושבי ג'לג'וליה נעצרו אתמול בחשד לביצוע המעשים, נגד חמולה יריבה באזור תל אביב. החשודים טענו כי אנשי החמולה היריבה ירו לפני שנים באבי אחד מהם, והחליטו לנקום

6 חשודים ב-7 ניסיונות חיסול. ארכיון (חדשות 2)

תל אביב ידעה לאחרונה לא מעט ניסיונות חיסול של אנשי העולם התחתון, ואתמול נעצרו 6 חשודים, תושבי ג'לג'וליה, בביצוע 7 ניסיונות חיסול של אנשי חמולה יריבה בעיר. מאחורי המעשים עמד חשד לפיו יעדי החיסול היו מעורבים בירי באחד מראשי החמולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלשי היחידה המרכזית של תל אביב ביצעו אתמול את סדרת המעצרים. מחקירת הפרשה עולה עד כה כי המניע למעשים היה ירי באבי אחד החמולות לפני כחמש עשרה שנה. בניו האמינו שהחמולה המתחרה היא זו שעמדה מאחורי המעשה למרות שלא הייתה כל הוכחה לכך. על כן החליטו החשודים לפתוח בסדרת ניסיונות החיסול. בין היתר היו מעורבים החשודים בפציעת אחד מחברי החמולה היריבה, וכמו כן לאחר מכן הם דרסו את אחיו של אותו אדם, לאחר שקבעו איתו מפגש.

"ראיות מוצקות", סנ"צ דאודי (משטרת ישראל)

במשטרה מספרים כי החשודים ביצעו עוד מספר תקיפות בדרכים שונות. ראש מפלג תשאול של ימ"ר תל אביב, סגן ניצב ניסים דאודי סיפר כי "בידי המשטרה ראיות מוצקות כנגד הכנופייה, וזאת למרות שניסיונות הרצח לא תועדו באמצעות מצלמות אבטחה. הראיות הן פרי עבודה מודיעינית ממושכת שנמשכה על פני חודשים רבים".

במסגרת החקירה איתרו חוקרי המשטרה את חשבונות הפייסבוק של חלק מאנשי החמולות, שם הופתעו לגלות תמונות יוצאות דופן של כלי נשק ותחמושת שהעלו חשדות כבדים באשר למעורבותם בפעולות פליליות.