חשד: דקר את אמו ופצע אותה קשה

תושבת קריית ים בת 87 נמצאה אחר הצהריים בדירתה כשהיא דקורה בפלג גופה העליון. החשוד במעשה הוא בנה בן ה-56, שהזעיק את כוחות ההצלה ונעצר בדירה. פרמדיקים של מד"א פינו את האישה לביה"ח רמב"ם בחיפה במצב קשה מאוד. מהמשטרה נמסר כי בשלב זה הרקע למעשה אינו ידוע

האישה מפונה לביה"ח רמב"ם (רמב"ם)

חשד לניסיון רצח בקריית ים: תושב העיר בשנות ה-50 לחייו חשוד כי דקר את אמו ופצע אותה קשה. מהמשטרה נמסר כי החשוד במעשה נעצר וכי הרקע עדיין לא ברור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים עולה, כי האיש דקר את אמו בפלג גופה העליון ולאחר מכן התקשר למוקד מד"א ודיווח על מעשיו. למקום הגיעו פרמדיקים, שפינו את האם במצב קשה מאוד לבית החולים רמב"ם בחיפה. במקביל הגיעו לדירה שוטרי תחנת זבולון ועצרו את הבן החשוד במעשה.

בחקירתו במשטרה הודה הבן במיוחס לו ואף הביע צער וחרטה, אך בשלב זה הוא מסרב להתייחס למניעים למעשיו. מבית החולים רמב"ם נמסר הערב כי מצבה של האם התייצב ומוגדר כעת בינוני-קשה. בהמשך היא צפויה לעבור ניתוח.

שלשום: גבר דקר למוות את אמו בטבריה

ביום ראשון האחרון נדקרה למוות תושבת טבריה בת 59, על פי החשד על ידי בנה בן ה-27. צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותה במקום. המשטרה ניהלה מרדף אחרי הבן שנמלט ובשלב מסוים קפץ למימי הכנרת. הוא נעצר והועבר לחקירה.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לדירה ברחוב הרקפת בעיר סיפרו כי מצאו את האישה מוטלת על הרצפה כשהיא פצועה אנושות ועל גופה סימני אלימות קשים. "הם החלו לבצע בה פעולות החייאה, אבל לא נותר דבר חוץ מלקבוע את מותה", סיפר דובר מד"א זכי הלר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

הבן החשוד במעשה נמלט מהמקום ברכב מסוג שברולט קרוז בצבע לבן וכוחות גדולים של משטרה פתחו במרדף אחריו. לאחר שהוקמו מחסומים והועלה מסוק לאוויר, הוא אותר סמוך לחמי טבריה, כשהוא שוחה במימי הכנרת. אחד השוטרים מתחנת טבריה שחה אחריו והצליח לעצרו. הבן החשוד הועבר לחקירה. במשטרה אומרים שאין תלונות קודמות בגין אלימות בתוך המשפחה וכי במהלך הרצח לא נכח איש בדירה.