הרצח בטבריה: החשוד ברצח אמו יישאר במעצר 7 ימים נוספים

בית משפט השלום בנצרת האריך בשבוע את מעצרו של החשוד ברצח אמו אתמול בטבריה. במשטרה חושדים כי הצעיר, תושב העיר בן 27, דקר את אמו מספר פעמים בפלג גופה והעליון בעקבות צריכת סמים או משום שהוא מעורער בנפשו. בימים הקרובים תיערך לצעיר בדיקה פסיכיאטרית

יישאר במעצר עד ליום שני. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בנצרת האריך היום בשבעה ימים את מעצרו של תושב טבריה בן 27, החשוד ברצח אמו בת ה-59. בדיון הוחלט כי ההליך יתנהל בדלתיים סגורות עד לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית, שתנסה להסביר מדוע רצח הבן היחיד את אמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

במשטרה חושדים כי ייתכן והצעיר לוקה בנפשו או שאולי ביצע את המעשה תחת השפעת סמים. בנוסף לבקשה לקיים את ההליך בדלתיים סגורות, נעתרה השופטת אוסילה אבו אסעד, לבקשת פרקליטו של החשוד, עו"ד רן שחם, והטילה איסור פרסום על פרטיו האישיים בטיעון כי יש להמתין לבדיקה הפסיכיאטרית בעניינו.

אתמול נמצאה האם מתבוססת בדמה בדירתה, לאחר שנדקרה בפלג גופה העליון. צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותה במקום. המשטרה ניהלה מרדף אחרי הבן שנמלט ובשלב מסוים קפץ למימי הכנרת. הוא נעצר והועבר לחקירה.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לדירה ברחוב הרקפת בעיר סיפרו כי מצאו את האישה מוטלת על הרצפה כשהיא פצועה אנושות ועל גופה סימני אלימות קשים. "הם החלו לבצע בה פעולות החייאה, אבל לא נותר דבר חוץ מלקבוע את מותה", סיפר דובר מד"א זכי הלר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

הבן החשוד במעשה נמלט מהמקום ברכב מסוג שברולט קרוז בצבע לבן וכוחות גדולים של משטרה פתחו במרדף אחריו. לאחר שהוקמו מחסומים והועלה מסוק לאוויר, הוא אותר סמוך לחמי טבריה, כשהוא שוחה במימי הכנרת. אחד השוטרים מתחנת טבריה שחה אחריו והצליח לעצרו. הבן החשוד הועבר לחקירה. במשטרה אומרים שאין תלונות קודמות בגין אלימות בתוך המשפחה וכי במהלך הרצח לא נכח איש בדירה.