חשד: 2 תושבי אילת חטפו וסחטו 3 צעירים על רקע פלילי

המשטרה עצרה הלילה שני חשודים בניסיון חטיפה וסחיטה של שלושה מתושבי אילת. על פי החשד, השניים חטפו את השלושה במטרה לסחוט ממשפחתם כסף. כוחות המשטרה, שפרצו לדירת אחד החשודים, מצאו את שלושת החטופים כשהם סובלים מחבלות

חטיפה וסחיטה באילת. ארכיון (חדשות 2)

חטיפה וסחיטה באילת: שני תושבי אילת בני 17 ו-21 נעצרו לפנות בוקר בחשד לחטיפת וסחיטת שלושה צעירים תושבי העיר. החיפושים אחר השניים החלו, לאחר שאמו של אחד מהם דיווחה כי בנה דרש ממנה למסור לו כסף ולאחר מכן לא הצליחה לאתר אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הלילה התקבל דיווח מאימו של צעיר, גם הוא תושב העיר, כי קיבלה טלפון מבנה שבו הוא מסר לה להכין סכום כסף בסך אלפי שקלים בכדי למסור אותו לאחרים. ניסיונות נוספים של האם ליצור קשר עם בנה לא צלחו. כוחות משטרת מרחב אילת הוזעקו לטפל באירוע מחשש לחטיפה.

מתחקור ראשוני התברר כי ישנם שני חטופים נוספים, אף הם תושבי אילת. לאחר פעילות רחבה של שוטרי מרחב אילת שכללה פעולות חקירה רבות ובעקבות מידע מודיעיני, פרצו כוחות המשטרה לביתו של חשוד, תושב אילת בן 22, ומצאו שם את שלושת החטופים כשהם חבולים.

החשוד ואחיו ששהה עימו בדירה נעצרו לחקירה במשטרת מרחב אילת. במשטרה חושדים כי הרקע לחטיפה ככל הנראה פלילי. ובהמשך, יובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם.