חשד לרצח בטבריה: הבן דקר את אמו למוות - ונמלט

אנשי מד"א שהוזעקו לדירה בטבריה מצאו אישה בת 59, כשהיא מתבוססת בדמה ועל גופה סימני אלימות קשים. הם ביצעו בה פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע מותה. הבן נמלט ובמהלך המרדף המשטרתי אחריו קפץ למימי הכנרת

טרגדיה בטבריה: אישה בת 59 נמצאה מתבוססת בדמה בדירתה, לאחר שנדקרה בפלג גופה העליון, על פי החשד בידי בנה בן ה-27. צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותה במקום. המשטרה ניהלה מרדף אחרי הבן שנמלט ובשלב מסוים קפץ למימי הכנרת. הוא נעצר והועבר לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לדירה ברחוב הרקפת בעיר סיפרו כי מצאו את האישה מוטלת על הרצפה כשהיא פצועה אנושות ועל גופה סימני אלימות קשים. "הם החלו לבצע בה פעולות החייאה, אבל לא נותר דבר חוץ מלקבוע את מותה", סיפר דובר מד"א זכי הלר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

הבן החשוד במעשה נמלט מהמקום ברכב מסוג שברולט קרוז בצבע לבן וכוחות גדולים של משטרה פתחו במרדף אחריו. לאחר שהוקמו מחסומים והועלה מסוק לאוויר, הוא אותר סמוך לחמי טבריה, כשהוא שוחה במימי הכנרת.

אחד השוטרים מתחנת טבריה שחה אחריו והצליח לעצרו. הבן החשוד הועבר לחקירה. במשטרה אומרים שאין תלונות קודמות בגין אלימות בתוך המשפחה וכי במהלך הרצח לא נכח איש בדירה.