החשוד בשפיכת חומצה על נערה: "היא כמו הבת שלי"

תושב נצרת בן 52, שנעצר בחשד שתקף את שכנתו בת ה-15 כי סירבה להינשא לו, ממשיך להכחיש: "מעולם לא ביצעתי את המעשה, לא מסוגל לאכזריות כזו". בית המשפט הורה פעם נוספת על הארכת מעצרו - בשבוע

"היתה כמו בת עבורי", החשוד בשפיכת החומצה (חדשות 2)

תושב נצרת, שנעצר בשבוע שעבר בחשד ששפך חומצה על פניה של שכנתו בת ה-15 כי סירבה להינשא לו, ממשיך לטעון כי לא ביצע את המעשה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמר הבוקר: "היא כמו הבת שלי, לעולם לא אנהג בה באכזריות שכזו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדיון בהארכת מעצרו, שנערך הבוקר בבית משפט השלום בנצרת, המשיך החשוד, בן 52, להכחיש את המיוחס לו, ואף הביע תרעומת על כך שהמשטרה מנסה לייחס לו חשד שלפיו קיים עם הנערה יחסי מין. "שיתביישו להם", אמר, "מעולם לא שכבתי איתה ולעולם לא אעשה דבר כזה, היא כמו בת עבורי".

במשטרה אומרים כי על אף הכחשותיו הנמרצות, מתחזק החשד שלפיו הגבר שנעצר הוא זה ששפך את החומצה על פניה של הנערה. עד כה נחקרו משטרה 11 בני אדם המעורבים במקרה.

השופט לא השתכנע

קרוב המשפחה היחיד של החשוד שהגיע לדיון הבוקר הוא אחיינו, שהכחיש אף הוא את החשדות שיוחסו לדודו. עו"ד סעיד חדאד מהסנגוריה הציבורית, המייצג את החשוד, הבהיר כי מרשו טוען בתוקף שלא ביצע דבר מהמעשים שיוחסו לו, ואופן התייחסותו לנערה מלמד על יחסי "אב לבתו" ולא כפי שתואר.

סנגורו של החשוד, עו"ד סעיד חדאד (חדשות 2)

השופט יובל שדמי, שלא השתכנע מהטענות, אמר כי מידת החשד הסביר עלתה משמעותית מאז הדיון הקודם ובהתחשב בחומרת העבירה, החליט להאריך בשנית את מעצרו של החשוד למשך שבוע נוסף.