חדרה: אלמוני השליך בקבוק תבערה לעבר רכבו של ראש העיר

המשטרה חוקרת חשד לפיו רוכב אופנוע השליך בקבוק תבערה לעבר מכוניתו של ראש עיריית חדרה, חיים אביטן, שנשרפה כליל. בנוסף, הוצתו מחסני העירייה שבהם אוחסנו מיצגים לקראת פורים. במשטרה בודקים האם ישנו קשר בין המקרים

הרכב נשרף כליל. ארכיון (שלומי גבאי)

רוכב אופנוע אלמוני הצית הלילה את רכבו של ראש עיריית חדרה, חיים אביטן, בשעה שחנתה סמוך לביתו בעיר. בנוסף, הוצתו גם מחסני העירייה שם אוחסנו מיצגי העדלאידע לקראת חג פורים. מכוניתו של ראש העיר נשרפה לחלוטין ונזק רב נגרם למיצגים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת המשטרה עולות עדויות לפיהן רוכב האופנוע השליך בקבוק תבערה לעבר רכבו של אביטן וכוחות של משטרת חדרה פתחו בסריקות אחריו. ראש העיר ציין כי אינו חש מאוים ומעולם לא קיבל איומים על חייו. אביטן אף הוסיף כי אינו יודע מי עומד מאחורי המעשה.

המיצגים שנשרפו, נועדו לתהלוכת חג הפורים שצפויה להתקיים בגבעת אולגה ביום שישי הקרוב. במשטרה עדיין לא יודעים לומר האם ישנו קשר בין הצתת רכבו של ראש העיר לבין שריפת מחסני העירייה.

בחודש שעבר פרסמנו בחדשות 2 תחקיר לפיו בתי עסק רבים בעיר, מנוהלים בידי גורמים פליליים כחלק מתהליך שיקומם - מבלי שמשולמים בהם שכירות ומסים. בפרקליטות ובמשטרה טוענים כי הדבר נובע מחוסר רצונם של גורמים בעירייה לפעול נגד התופעה. לאחר שמשרד החוץ נזף בעירייה ובעומד בראשה, נאלצה העירייה לסגור את בתי העסק שפועלים בניגוד לחוק.