סוכן סמוי הפליל עשרות סוחרי סמים באזור תל אביב

צעיר שפעל כסוכן של המשטרה במשך קרוב לשנה והסתובב במועדוני לילה באזור המרכז, הביא למעצרם של 29 סוחרי סמים. הם חשודים כי מכרו סמים, בעיקר מסוג קוקאין, לבליינים

לפנות בוקר הגיע לסיומו מבצע של המשטרה במסגרתו הופעל סוכן סמוי במועדוני לילה באזור תל אביב, שהביא למעצרם של עשרות סוחרי סמים. 29 חשודים נעצרו, לאחר שנתפסו מוכרים סמים במועדוני בילוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסוכן הסמוי, בן 25, פעל במשך קרוב לשנה והסתובב מדי ערב במועדונים בתל אביב והסביבה, בניסיון להפליל את סוחרי סמים. המבצע החשאי, שנערך על ידי מחלק המודיעין של מרחב ירקון במשטרה, נועד כדי להתמודד עם בעיית הסמים במועדונים.

הוחרמו כלי רכב וכסף מזומן (דוברות משטרת מחוז ת"א)

בסופו של המבצע הסמוי נעצרו 29 סוחרי סמים ובהם נשים ובני מיעוטים, שמכרו במספר מועדונים סמים בעיקר מסוג קוקאין, אך גם GHB הידוע בכינויו סם אונס, אקסטזי ו-LSD. בנוסף החרימה המשטרה במהלך מבצע המעצרים כעשרה כלי רכב, 20 אלף שקלים במזומן וכמות גדולה של סמים מסוגים שונים.

רב פקד עמוס צמח, קצין באגף מודיעין של מרחב ירקון, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "תפיסת עשרות הסוחרים מהווה מכה קשה לתחום סחר הסמים באזור תל אביב בכלל, ולסחר הסמים במועדונים בפרט". כעת החלה המשטרה בבדיקה האם בעלי המועדונים בהם פעלו הסוחרים, היו מעורבים בעצמם בהפצת הסמים.