חשד: מנהל הדואר בעכו סייע בשוד הסניף שלו

לפני כשבוע נשדדו משליח של סניף הדואר בעיר העתיקה בעכו כ-140 אלף שקלים. היום עצרה המשטרה את מנהל סניף הדואר בחשד כי הוא זה שסיפק לשודדים מידע שבעזרתו ביצעו את השוד. מחר יובא החשוד, תושב העיר בן 30, לדיון בהארכת מעצרו. פרקליטו של החשוד: "הוא מכחיש כל קשר. מדובר בעובד מסור"

חשד: מנהל הסניף סייע בשוד. אילוסטרציה (חדשות 2)

מנהל סניף דואר בעיר העתיקה בעכו נעצר היום בשעות הצהריים בחשד שהיה מעורב בשוד מזוין של שליח מהסניף אותו הוא מנהל. על פי החשד סיפק מנהל הסניף מידע שבעזרתו ביצעו החשודים את השוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כשבוע התנפלו אלמונים על שליח הדואר שעסק בהעברת כספים ושדדו ממנו, תוך איום בנשק, סכום של כ-140 אלף שקלים. לאחר מכן נמלטו החשודים מהמקום. על פי החשד של המשטרה, סיפק מנהל הסניף, תושב עכו בן 30, לשודדים מידע בדבר תנועתו של השליח, סכום הכסף שנשא עמו ולוח הזמנים להעברת הכספים. מעצרו של מנהל סניף הדואר שבו עובד השליח הוא המעצר הראשון בפרשה וטרם נעצרו החשודים בביצוע השוד.

עו"ד שאדי דבאח, סנגורו של החשוד (פוראת נסאר)
החשוד יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעכו. עורך דינו שאדי דבאח אמר היום לחדשות 2 באינטרנט כי "החשוד מכחיש כל קשר לפרשה. מדובר בעובד מסור שעבד בסניף כבר מספר שנים".

פרטי הפרשה הגיעו לראשונה לחדשות 2 באינטרנט כבר בשעות הצהריים, אך במשטרה סירבו לאשר את הפרטים. רק לאחר פניות נוספות הוציאה המשטרה הודעה מסודרת בדבר מעצרו של מנהל סניף הדואר בעכו.