טייס אזרחי נחשד שקיים יחסי מין עם קטינות - ושוחרר

לפני כשנה נעצר תושב השרון כבן 60 בחשד שנהג להכיר נערות באינטרנט, להיפגש איתן ולנצל אותן מינית. המשטרה גבתה אז עדויות, השיגה הקלטות וגם צילומים מרשיעים - אבל כעת מתברר שהפרקליטות החליטה לסגור את התיק. האזינו לעדותה של ש', המתלוננת הראשית בפרשה

פרקליטות מחוז המרכז החליטה לסגור את התיק נגד טייס אזרחי כבן 60 מאזור השרון שנעצר בחשד לקיום יחסי מין עם קטינות, שאותן הכיר בפורומים שונים בטענה כי אין נגדו מספיק ראיות. הערב פורסמה בחדשות 2 עדותה של ש', המתלוננת העיקרית בפרשה, שלדבריה, קיים עמה החשוד יחסי מין בעת שהייתה בת 12 בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרשה החלה בקול תרועה רמה לפני כשנה, אז מיהרה המשטרה לעצור את החשוד, ובית המשפט החליט להאריך את מעצרו פעמיים. כמו כן, במהלך החקירה, אותרו מספר קטינות שעמן עמד בקשר, כך על פי החשד, ונראה היה כי עתיד להיות מוגש נגדו כתב אישום.

כמה שבועות לאחר מכן, ביקשה בפרקליטות מחוז המרכז "למשוך" את התיק נגד החשוד מפרקליטות מחוז הצפון, בטענה ל"היכרות מוקדמת" עמו, וציינו כי קיים ברשותם חומר נוסף נגדו.

"אני רוצה להיות איתך, לחבק אותך, לנשק אותך"

אמר למתלוננת: "אני רוצה לחבק אותך" (חדשות 2)

חומר הראיות אכן הועבר, אך כעת מתברר, כי למרות הצילומים וההקלטות הרבות - החליטה פרקליטות מחוז המרכז, בצעד תמוה, לסגור את התיק נגד הטייס. ש', כיום בת 18, סיפרה על ההיכרות הראשונית עם החשוד, המבוגר ממנה בלמעלה מ-40 שנים ועל יחסי המין שקיימו, לכאורה, מספר פעמים.

"תגיד, מחר נפגש ב-13:40?", שאלה ש' את החשוד ששוחרר באחת השיחות שהתקיימו ביניהם. "כן", ענה לה. "מה היית רוצה שנעשה?", שאלה אותו המתלוננת. "ניפגש, ויהיה כיף", השיב לה החשוד. כשתהתה לפשר תוכן המפגש, הבהיר הטייס: "אני רוצה לראות אותך, רוצה להיות איתך, לחבק אותך, לנשק אותך".  לאחר מכן, שאלה ש' האם הוא מעוניין לקיים עמה יחסין מין. "כן, מאוד. איתך תמיד רציתי", השיב לה.

הפרקליטות לא מצאה מספיק ראיות נגד הטייס (חדשות 2)

לדברי המתלוננת, היחסים המעוותים בין השניים נמשכו שנים, וכשזו ביקשה להיפרד - היא נתקלה בלחץ, לכאורה, מצידטו של הטייס, שהתבטא בבקשות ובהודעות טקסט ובהן דרישות להמשך הקשר.

בפרקליטות מחוז המרכז מסרו בתגובה, כי "לאחר בדיקה מקיפה הוחלט כי אין די ראיות להעמיד את החשוד לדין".